Site Rengi

DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
ALTIN 457,33
BIST 1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Yağışlı
İstanbul
11°C
Yağışlı
Paz 13°C
Pts 13°C
Sal 15°C
Çar 18°C

Ziraat Türkiye Kupası Takvimi Belli Oldu!

11.09.2016
16
A+
A-

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonunun yaptığı açıklamalara göre; 20,21,22 Eylül Tarihlerinde 2. eleme turu karşılaşmaları ve saatleri belli oldu. Belirrlenen fixtürde heyecanlı karşılaşmalar bizi bekliyor. Karşılaşmalar, tarih ve saatleri şöyle;

 

 

 

20.09.2016 Salı

OFSPOR A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

OF İLÇE STADI

12:30

ORHANGAZİSPOR

KAYSERİSPOR

ORHANGAZİ İLÇE STADI

15:00

ELAZIÄžSPOR

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR

ELAZIÄž ATATÜRK STADI

16:30

AFJET AFYONSPOR

KARŞIYAKA

AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR

18:30

AYTEMİZ ALANYASPOR

SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

ALANYA OBA STADI

21:00

21.09.2016 Çarşamba

24ERZİNCANSPOR

ADANASPOR A.Ş.

ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI

12:00

CİZRE SPOR

AYDINSPOR 1923

CİZRE İLÇE STADI

13:00

DERSİMSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

TUNCELİ ATATÜRK STADYUMU

14:00

MANİSA 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSİ

14:30

YOMRASPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

YOMRA İLÇE STADI

14:00

DÜZYURTSPOR

1461 TRABZON

AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI

14:00

AMED SPORTİF FAALİYETLER

NİÄžDE BELEDİYESPOR

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

14:00

SİVAS BELEDİYE SPOR

BUCASPOR

MUHSİN YAZICIOÄžLU SPOR KOMP.

14:00

KAYSERİ ERCİYESSPOR

YENİ AMASYA SPOR

ATATÜRK SPOR KOMP. YAN SAHA

14:00

HATAYSPOR

BALIKESİRSPOR

ANTAKYA ATATÜRK STADI

14:00

KIRIKHANSPOR

FETHİYESPOR

KIRIKHAN İLÇE STADI

14:00

ELAZİZ BELEDİYESPOR

TOKATSPOR

ELAZIÄž ATATÜRK STADI

14:00

KEÇİÖRENGÜCÜ

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

AKTEPE STADI

14:30

KASTAMONUSPOR 1966

TUZLASPOR

KASTAMONU GAZİ STADI

14:30

KARAMAN BELEDİYESPOR

GÜMÜŞHANESPOR

KEMAL KAYNAŞ STADI

14:30

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

ŞANLIURFASPOR

DEVREK İLÇE STADI

14:30

ANKARA ADLİYESPOR

MENEMEN BELEDİYESPOR

OSTİM STADI

14:30

KOCAELİ BİRLİK SPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

15:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

HACETTEPE SPOR

12 ŞUBAT STADI

15:00

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

ALTINORDU A.Ş.

KONYA BŞ. BELEDİYESİ ATATÜRK

15:00

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş.

MANAVGAT SPOR

ESENYURT NECMİ KADIOÄžLU STADI

15:00

DARICA GENÇLERBİRLİÄžİ

MKE ANKARAGÜCÜ

DARICA İLÇE STADI

15:00

PENDİKSPOR

TÜRK METAL KIRIKKALESPOR

PENDİK STADI

15:00

SİLİVRİSPOR

ÜMRANİYESPOR

SİLİVRİ STADI

15:00

İNEGÖLSPOR

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

İNEGÖL İLÇE STADI

15:00

SARIYER

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

15:00

KIRKLARELİSPOR

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

KIRKLARELİ ATATÜRK STADI

15:00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

GİRESUNSPOR

VEFA STADI

15:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

KARTALSPOR

NAZİLLİ İLÇE STADI

15:00

BANDIRMASPOR

YEŞİL BURSA A.Ş.

BANDIRMA 17 EYLÜL

15:00

BOLUSPOR

NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK

BOLU ATATÜRK STADI

15:00

YENİ MALATYASPOR

KURTALAN SPOR

MALATYA İNÖNÜ STADI

16:30

SAMSUNSPOR

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

SAMSUN 19 MAYIS STADI

16:30

MANİSASPOR

ÇORUM BELEDİYESPOR

MANİSA 19 MAYIS STADI

19:00

TRABZONSPOR A.Ş.

SERHAT ARDAHAN SPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER STADI (SEYİRCİSİZ)

19:00

ADANA DEMİRSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

ADANA 5 OCAK FATİH TERİM

21:30

22.09.2016 Perşembe

EYÜPSPOR

GAZİANTEPSPOR

EYÜP STADI

12:00

BAYRAMPAŞA

BURSASPOR

BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE

14:00

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

OSTİM STADI

14:30

KIZILCABÖLÜKSPOR

MERSİN İDMANYURDU

KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI

15:00

DENİZLİSPOR

KEMERSPOR 2003

DENİZLİ ATATÜRK STADI

16:30

SİVASSPOR

TİRE 1922 SPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

16:30

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

DÜZCESPOR

GAZİANTEP KAMİL OCAK STADI

19:00

GÖZTEPE A.Ş.

KÜTAHYASPOR

İZMİR ATATÜRK STADI

21:3

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.