Son Dakika Haber

Yeni Malatyaspor Uzun Yıllar Sonrası Ilk Kez Avrupa Sahnesinde Karşılaşma A Spor’da!

Sergen Yalçın yönetiminde Yeni Malatyaspor uzun bir ara sonrasında ilk defa Avrupa sahnesine adımını atıyor. Sarı-kırmızılı takımın UEFA Avrupa ligi Slovenya temsilcisi Olimpija Ljublijana bugün saat 20:00’de Malatya'da oynanacak müthiş karşılaşma naklen ve yalnızca A spor’dan yayınlanıyor. Yeni transferleri Bifoumali, Jahovicli, Fofanali Malatya karşılama öncesi taraftarlar önünde avantaj yakalamayı istiyor. Kadro oldukça güçlü…

Geçtiğimiz sezon göstermiş olduğu performans sayesinde dikkati çeken Yeni Malatyaspor Süper Ligi 5. tamamladı ve Avrupa biletini kaptı. Taraftarlar tarafından yoğun ilgi gösterilen maç öncesi sarı-kırmızılı takım Malatya Stadyumu'nda taktik çalışmalarını gerçekleştirdi. Antremana yeni transferler Gökhan Töre ve kaleci Ufuk Ceylan’da katıldı. Iki oyuncunun da maç kadrosuna dahil edilebileceği belirtildi ve maçın rövanşı 1 Ağustos'ta Slovenya'da gerçekleşecek.

Türk takımına moral taraftara destek büyüyor. Türk sporunun en büyük destekçisi olan Turkcell yeni malatyaspor'u Avrupa maçı öncesinde de yalnız bırakmadı ve Ömer Barbaros, başkan Adil Gevrek ve Sergen Yalçın'a başarı ziyareti gerçekleştirdi. Turkcell sarı-kırmızılı takımın bu maçına özel olarak taraftarlar için özel bir sürprizle hazırladığı dört dörtlük destek paketi ile yeni Malatyaspor amaç gününde özel 1 GB hediye internet sağlanacak. Merakla beklenen karşılaşma bugün saat 20:00’de A Spor ekranlarında yayınlanıyor.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.