Son Dakika Haber

Yeni Bir “Hazard” Arayışında Olan Lille Yeni Oyuncusunu Trabzonspor'da Buldu!

Son zamanlarda yeniden “Eden hazard” arayışına giren Lille Trabzonspor'da bulunan genç oyuncular Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür'ü yakın takibe aldı. Şampiyonlar Ligi'nde yer alan ve başarı arayan Fransız kulüp 2011'de şampiyonluk için büyük katkı sağlayan “Hazard” yerine yeni bir oyuncu arıyor.

Trabzonspor'un parlayan genç oyuncuları arasında yer alan Abdulkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı Avrupa'da birçok kulübün merceği altında! Son olarak bu oyuncular Manchester United takımı tarafından da mercek altına alınmıştı. Bu takımlara bir yenisi eklendi ve Lille kulübü de Kayserispor maçına scout göndererek takip sağladı.

Lille takımı gelecek sezonda Şampiyonlar Ligi'nde ve Lig’de iddialı olmak istiyor. 2010 yılında olduğu gibi güçlü oyuncularla yoluna devam etmek istiyor. 2010 yılında Eden Hazard ile başarılı bir adım atmış olan takım 2005'te 2007'de ve 2010-2011 sezonunda kazandırmış olduğu şampiyonlukla dikkatleri üzerine toplamıştı. 9 yıl sonra yeniden Hazard’ın hayalini kuran Lille takımı Trabzonspor'da bu sezon çıkışlarıyla ilgi toplayan Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür üzerinde yoğunlaşıyor. Skora katkıları değerlendirilen oyuncuların sezonun kalan 3 maçında da bu oyuncuları izlemeye devam edecek ve kısa sürede kararını verecek.

Yeni sezonda yeni bir Hazard arayışında olan Lille takımı için önemli olan bu iki isim Manchester United ve buna benzer birçok takım içinde dikkat çekici isimler oluyor.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.