Son Dakika Haber

Trabzonspor'dan KAP Açıklaması Geldi: Yeni Transfer Duyuruldu

Transfer çalışmaları Anadolu takımlarında olsun dört büyük takımlarda olsun tüm hızıyla devam ediyor. Karadeniz takımı olan Trabzonspor'da transferde sessizliğini bozan takımlardan biri oldu. Süper Ligin transfer yarışı dur durak demeden devam ederken, Trabzon cephesinde de transfer atağı son buldu. Taraftarların merakla beklediği ve yakından takip altına aldıkları transferlerle ilgili olarak açıklamalar yapıldı. Crystal Palace formasını giyen Alexander Sörtloth'un transferi için gaza bastı. Uzun zamandır bu transferin sonuçlanması içinde görüşmeler tüm hızıyla sürüyordu. Görüşmelerde sona yaklaşıldığını  KAP bildirerek resmen onaylamış olduğu. Trabzonspor futbolcu ile resmen anlaştığını Kamuoyu aydınlatma platformu üzerinden duyurmuş oldu. Trabzonspor yöneticileri tarafından anlaşmaya dair şu görüşlere yer verildi.

Kap Açıklamasında Şu İfadelere Yer Verildi!

''İngiltere Crystal Palace Kulübünde top koşturan profesyonel futbolcu Alexander Sörtloth'un Trabzonspor kulübümüze geçici transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır'' Bu açıklamanın gelmesinin ardından ise Trabzonspor'lu taraftarların merakle beklediği Transfer haberi de netleşmiş oldu. Geçici olarak transfer ettikleri profesyonel futbolcu Alexander Sörtloth'un Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.