Son Dakika Haber

Tolgay Aslan’ın Transferiyle İlgili Detaylar Belli Oldu

Beşiktaş’ta kadro dışı kalmasından sonra takımdan ayrılacağına kesin gözüyle bakılan Tolgay Aslan’ın yeni kulübü belli oldu. Tecrübeli oyuncu forma giyeceği takımı kendisi duyurdu. İşte, detaylar…

Ara transfer döneminde siyah beyazlı kulüpten ayrılacağı kesin olan Tolgay Aslan’a birçok kulüp talip olmuştu. Bir ara adı Galatasaray’la da anılan tecrübeli ismin Avrupa’ya gideceği iddia edilmişti. Ancak, Tolgay Aslan kariyerine Türkiye’de devam etme kararı aldı. Süper Lig’de oynamaya devam edecek olan Tolgay Aslan bundan sonra sarı lacivertli formayı giyecek. 28 yaşındaki gurbetçi oyuncu Fenerbahçe’ye transfer oldu.

Transferini menajeri aracılığıyla yürüten ve yakınlarına gideceği takımı duyuran Tolgay Aslan bundan sonra Fenerbahçe formasını giyecek. Transferde iki taraf arasında ufak pürüzler bulunuyor. Onların da halledilmesiyle birlikte anlaşma resmiyete dökülecek ve Tolgay Aslan sezonun ikinci yarısından sonra sarı lacivertli formayı giymeye başlayacak.

Beşiktaş’ın üst üste aldığı kötü sonuçlar ve kadroda meydana gelen eksilmelerden sonra teknik direktör Şenol Güneş’in istifa edip etmeyeceği de gündeme geldi. Şenol Güneş, ilk yarının değerlendirmeye alınacağını, ondan sonra bir karar verileceğini ifade etti. Güneş, ‘Ne lig nasıl bitecek onu biliyorum, ne de kararları biliyorum’ şeklinde konuştu.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.