Son Dakika Haber

Tolgay Arslan'ın Bonservisi Açıklandı

Son günlerde eksikleri nedeniyle oyuncu arayışına giren Galatasaray, Tolgay Arslan ile irtibat kurmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Dursun Özbek’in otelinde özel bir görüşme yapan oyuncu, transfer durumuna sıcak baktığını söyledi.

Yeni Bir Rakip Daha

Galatasaray’ın hedefleri arasına yerleştirdiği Tolgay Arslan’a Süper Lig’den bir kulüp daha talip oldu. Trabzonspor da Tolgay Arslan ile masaya oturmak ve öncesinde de detayları görüşmek istiyor. İki kulüp de Tolgay Arslan’ı düşünürken, ünlü oyuncu şuan sadece Galatasaray’a sıcak bakıyor.

Forma Şansı Bulamıyor

Beşiktaş’ta forma şansı bulamadığını sık sık belirten Tolgay Arslan, bu durumdan oldukça şikayetçi. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığı için gelişemediğini söyleyen Arslan, forma şansına sahip olabileceği bir takıma transfer olmak istiyor. Beşiktaş’tan da forma şansı bulamadığı için ayrılmak istiyor.

İlk Görüşen Takım Galatasaray

Galatasaray, ünlü yıldız ile ilk görüşen takım. Dursun Özbek’in kendine ait otelinde görüşme sağlandı ve Tolgay Arslan’ın Galatasaray transferine sıcak yaklaştığı belirtildi. Görüşmelerden kısa süre sonra da Trabzonspor ünlü oyuncuyu takibe aldı ama herhangi bir görüşme sağlamadı.

Değeri Yükseldi

Beşiktaş, Tolgay Arslan’ı Hamburg takımından 450 bin euro’ya satın almıştı. Tolgay Arslan’ın lig içerisindeki fiyatı ise bilinmezliğini korurken, Beşiktaş bu konuya açıklık getirdi. Beşiktaş yönetimi fiyatı açıklarken şu açıklamalarda bulundu: ‘’Kapımızı çalmak isteyen kulüplere her zaman kapımız açık. Oyuncumuzun değerini  5 milyon Euro olarak belirledik. 5 milyon Euro ile kapımız her kulüp tarafından çalınabilir.’’

Tolgay Arslan ile Werder Bremen ve Hamburg da ilgilenmeye başladı. Bundesliga tarafından da takip edilen oyuncunun doğal olarak değeri de arttı.

Beşiktaş’ta daha fazla kalmayı düşünmeyen Tolgay Arslan, sezon sonunda gelecek teklifleri de göz önünde bulunduracak. Tamamen ayrılmaya karar verirse, yönetim teklifleri değerlendirerek en iyi teklif veren kulübe oyuncuyu satacak.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.