Son Dakika Haber

Slimani’nin Yerine Öyle Bir İsim Geliyor Ki!

Fenerbahçe’de teknik direktörlük koltuğuna Ersun Yanal’ın getirilmesiyle birlikte gözler takıma yapılacak yeni transferlere çevrildi. Sarı lacivertli takım kullanmayacağı oyuncuları elinden çıkarıp, yeni transferler için bütçe yaratmaya çalışacak. Bu arada Slimani’nin yerine gelecek isimde netleşti…

Satılacak oyunculardan elde edilecek olan paranın özellikle hücum hattına yatırılacağı çıkan haberler arasında. Sarı lacivertli yönetim, Ersun Yanal’ın talepleri doğrultusunda Valencia’da kötü bir dönemden geçen Michy Batshuayi’yi gündemine aldı.

İspanyol takım, bekledikleri patlamayı bir türlü yapamayan 25 yaşındaki oyuncunun kiralık kontratını sonlandırma kararı aldı. Sarı lacivertlilerin transfer etmeyi düşündüğü Michy Batshuayi ile Milan’ın da ilgilendiği söyleniyor.

Ancak İtalyan devi UEFA ile sürekli Finansal Fair – Play anlaşmasını revize etti. Bu revize sonrası Milan’ın Michy Batshuayi transferini zorlamayacağı ortaya çıktı.

Bunun üzerine futbolcunun transferinde sarı lacivertliler en büyük aday haline geldi. Fenerbahçe yönetimi, sportif direktörleri Damien Comolli’yi bu transfer için İngiltere’ye gönderiyor.

Comolli, Londra’da Chelsea yönetimiyle pazarlık masasına oturacak. Transfer şartlarının oluşması için Avrupa’nın gözde forvetlerinden Batshua sarı lacivertli formayı giyecek. Slimani ise gönderilenler arasında olacak.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.