Son Dakika Haber

Şilili Isla İstanbul'a Geldi

Sarı Lacivertli ekip sürpriz bir hamle ile Şilili oyuncu ile temas kumuş ve bir anda bu transfer için anlaştığı ortaya atılmıştı. Bunun üzerine Sarı Lacivertli ekip bu transfer haberlerini yalanlamamıştı. Tecrübeli sağ bek gece 23.30 sularında Atatürk Havalimanına gelmiş oldu. Bu olay ile birlikte transfer artık sadece imza aşamasına kaldı gibi duruyor. Çok büyük bir aksilik olmazsa Isla ile sözleşme imzalanacak. Fenerbahçe transfer çalışmalarını daha da hızlandırmış durumda olarak bulunuyor. UEFA Avrupa Ligi maçları için kadro listesini verecek olan temsilcimiz bir an önce transferleri sonlandırmak istiyor. Takımın daha çok birlikte antrenman yaparak birbirlerini tanımasını ve eksikliklerinin bir an önce giderilmesi geçen sezon yaşananların bir daha tekrarlanmaması açısından çok önemli. Sarı Kanaryalı takım bilindiği üzere en çok forvet transferi için uğraşırken Isla transferi herkesi şaşırtmıştı. Sarı Lacivertlilerin teknik patronu Aykut Kocaman 2 yeni transferi değerlendirdi.

Yeni Transferler Bize Katkı Sağlar

Kocaman Elif Elmas ve Isla transferlerini değerlendirdi. Yapılan transferlerin takımın oyununa katkı sağlayacağını belirten tecrübeli teknik adam Isla’nın tecrübeli bir oyuncu olduğunu ve takıma katkı sağlayabileceğini değerlendirdi. Ayrıca Van Persie’den de övgü ile bahseden Aykut Hoca van Persie’yi topla daha çok buluşturmaları gerektiğini söyledi.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.