Son Dakika Haber

Şenol Güneş, İlhan Mansız’ı İstiyor!

Beşiktaş’a antrenör arayışında sular durulmuyor. Başkan Fikret Orman’ın istediği Guti konusunda teknik direktör Şenol Güneş, “Anlaşmış mıyız? Benim haberim yok” açıklamasında bulundu. Guti transferine ilişkin belirsizlik sürerken Başkan Fikret Orman İspanyol antrenörün Çarşamba günü Avusturya’da kendilerine katılacağını açıkladı. Fikret Orman’dan gelen açıklamaya rağmen teknik direktör Şenol Güneş Guti’yi istemiyor. Güneş’in aklında ise İlhan Mansız ismi bulunuyor.

Beşiktaş’ta yardımcı antrenör konusu bir türlü sonuca bağlanamadı. Geçtiğimiz sezon itibariyle Tamer Tuna’nın ayrılmasından sonra Şenol Güneş yeni bir isme gerek duymamıştı ve sezonu yardımcı antrenör olmadan tamamladı.

Beşiktaş yönetimi tarafından yeni sezonda yardımcı antrenörlük için Guti düşünülüyor. Şenol Güneş’ten ise yönetime İlhan Mansız teklifi geldi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yardımcı antrenör transferinde Guti’yi çok istiyor. Orman Guti transferine dair Çarşamba günü kendilerine Avusturya’da katılacağı açıklamasında bulundu. Guti’nin Real Madrid’den ayrılması, İlhan Mansız’ın hocalık belgesinin olmaması ve bu nedenle sahaya çıkamayacak olması soru işaretleri yaratıyor.

Orman’ın Guti’yi transfer etmek istemesi, Şenol Güneş’in ise İlhan Mansız’ı düşünmesi sebebiyle iki isme de görev verilebileceği konuşuluyor. Kara kartalda kısa süre içerisinde yardımcı antrenör krizinin sonuçlanacağı düşünülüyor.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.