Son Dakika Haber

Sabri Sarıoğlu İle İlgili Şok İddia! Eşi Yağmur Paylaştı…

Galatasaray'ın eski futbolcularından biri olan ve en son Göztepe takımında forma giyen Sabri Sarıoğlu futbolu bırakmıştı. Eşi Yağmur Sarıoğlu Sabri Sarıoğlu ile ilgili sorulan sorulardan bazılarını cevapladı. Sorulan sorular arasında “Sabri Sarıoğlu iflas etti mi?” de yer alıyordu. İşte eski futbolcunun eşinin açıklamaları!

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu pilot Yağmur Sarıoğlu ile evlenmişti. Yağmur Sarıoğlu dün yapmış olduğu açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekti. Yağmur Sarıoğlu takipçilerinden bir tanesin ünlü futbolcunun Polo araca binmiş olduğunu ve Sabri Sarıoğlu'nun iflas edip etmediğini sormuştu. Yağmur Sarıoğlu bu soruya arabada önde oturan kişinin Sabri Sarıoğlu'nun 25 yıllık arkadaşı olduğunu ve arabanın da ona ait olduğunu söyledi. Sabri Sarıoğlu ile ilgili haberin reyting amaçlı yapılmış olacağını belirten Yağmur Sarıoğlu aynı zamanda eşi ile yaşamı hakkında farklı soruları da yanıtladı.

Yağmur Sarıoğlu’na sorulan sorular arasında eşinin çok yüksek gelir elde ederken onun pilotluk yaparak eşinden ve ailesinden uzak kalmayı neden tercih ettiğini sorması üzerine Yağmur Sarıoğlu ise şöyle cevap vermiş;

“Eşimin kazancı onun alın teri ile kazandığı kazancı. Ben de kendi alın terim ile kazanmayı tercih ediyorum.” şeklinde cevap vermiş. İşinde oldukça başarılı olan ünlü pilot Yağmur Sarıoğlu geçtiğimiz günlerde savaş uçağı kullanırken yapmış olduğu akrobatik hareketler ile gündemde yer almıştı.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.