Son Dakika Haber

Radamel Falcao Hakkında Flaş Gelişme!

Transfer sezonunun ortalarına geldik ve her saat son dakika olarak transfer haberleri verilebiliyor. Bu haber Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları da konuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyorlar. Galatasaray'da Diegna’nın gidişi ve yerine Falcao’nun gelme ihtimali tartışılırken Beşiktaş'ta satılacak oyuncuların listesi ve satılacak oyunculardan gelen paralarla yeni oyuncuların alınması gibi pek çok konu gündeme geldi. Fenerbahçe'de son günlerde kadrosuna 3-4 takviye daha yaparak sezonun muhakkak şampiyonu olmak için büyük bir gayret gösteriyor. Radamel falcao hakkında flaş gelişme ve 3 büyük takımın son dakika transferleri ile ilgili gelişmeler…

Sezonun en önemli transferlerini içeren haberimiz de öncelikli olarak Monaco forması giyerken Galatasaray ile transfer haberleri gündeme gelen Radamel Falcao hakkında… Fenerbahçe uzun süredir istemiş olduğu brezilyalı yıldızın transferinde bir adım daha öne geçti ve Beşiktaş en önemli futbolcusu Dorukhan için devreye girdi. Fenerbahçe'nin eski yıldızı Fernando yerine kimin geleceği büyük bir merak konusu.

Galatasaray'da Falcao etkisi sürerken Fenerbahçe'de hedef yine Lucas Lima oluyor. 29 yaşındaki futbolcu Fenerbahçe ile yeniden görüşmelere başladı ve Brezilya basınında yer alan haberlerde bu iddiayı güçlendirdi. Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Dorukhan Toköz için talip üstüne talip geliyor. Italya'da Galatasaray'ın eski teknik direktörü Igor Tudor’un çalıştığı Udinese takımının Dorukhan için Beşiktaş'a 6 milyon Euro teklif etti. Ayrıca Dorukhan’a bu takımın yanı sıra Roma'da talip oldu.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.