Son Dakika Haber

Quaresma Ceza Alacak

Beşiktaş 2.Başkanı Ahmet Nur Çebi, Quaresma’nın ceza durumunu ve takım hakkında bazı değerlendirmeleri açıkladı. Hüseyin Mican ile birlikte Ümraniye’de Kartal Yuvası açılışını yapan Çebi, aynı zamanda son söylentiler ve takım hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş, ligin son oynanan maçında Kayserispor ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşma hakkında açıklama yapan Çebi, zevkli bir maç olduğunu söyledi. 2 puan kaybettiklerini fakat rakiplerinden çok önde olduğunu belirten Ahmet Nur Çebi, Quaresma hakkında da açıklamalar yaptı.

Kayserispor’un son zamanlarda güzel gelişme sağladığını kaydeden Çebi, karşılaşmanın çok zevkli geçtiğini söyledi. Bunun yanı sıra da kaybettikleri 2 puanın ise ders verici niteliğinde olduğunun altını çizdi.

Aboubakar’ın Durumu Mayıs Ayında Belli Olacak

Aboubakar hakkında gelen sorulara da, mayıs ayı tarihini verdi. Herşeyin mayıs ayında belli olacağını söyleyen Çebi, Aboubakar’ın performansında büyük bir çıkış olduğunu belirtti. Takımda herkesin birlik ve beraberlik duygusu olduğunu belirten Çebi, takımdan oldukça memnun. Aboubakar’ın durumuna da mayıs ayında karar verilecek.

Olympiakos Engelini Aşmak Zorundayız

Olympiakos ile ikinci kez karşılaşacak olan Beşiktaş’ın Olympiakos’u eleyerek turu geçme ihtimali yüksek. Olympiakos evinde beraber kalan Beşiktaş, oldukça iddialı. Ahmet Nur Çebi, takımın da turu geçeceğine inanıyor ve turu geçmeyi zorunlu olarak görüyor.

Sergen Yalçın’a Tebrik

Vodafone Arena’da Beşiktaş – Kayserispor karşılaşması oynanmıştı. Beşiktaş geriye düştüğü maçta son dakikalarda gol atarak durumu 2-2 skora taşımıştı. Kayserispor’un son zamanlarda oynadığı oyunu da göz önünde bulunduran Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın’ı tebrik etti. Beşiktaş kariyerinden son olarak Kayserispor’a teknik direktör olan Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi’nin yorumuna göre de daha başarılı olacak. Sergen Yalçın’ın takımı oynatma biçimini göz önünde bulunduran Ahmet Nur Çebi, Yalçın’ın geleceğini parlak gördüğünü söyledi ve başarılar diledi.

Quaresma’ya Ceza Verilecek

Quaresma konusu son zamanlarda tartışmalara yol açmıştı. Ceza alıp almayacağı yönünde kararsızlık yolu izlenirken, Ahmet Nur Çebi bu konu hakkında da açıklama yaptı. Quaresma’ya ceza verilip verilmeyeceğinin genel kurulda görüşüleceğini belirten Çebi, kurulun vereceği cevabın önemli olduğunu belirtti. Şuanda kesin bir şey söyleyemeyen Çebi, bu konunun genel kurulda sık sık gündeme geleceğinin altını çizdi.

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.