Son Dakika Haber

Pepe'nin Alternatifi Belli Oldu

İspanyol dev Real Madrid ile sözleşmesi biten ancak sözleşmesi bir türlü yenilenmeyen Pepe’yi transfer edebilmek için bir süredir uğraşan Kara Kartalda stoper arayışı devam ediyor. Bu transferde bir türlü mutlu sona ulaşamayan Siyah Beyazlı ekip alternatif bir oyuncuya yöneldi. İlk olarak Vida ile ilgilenen ancak bir türlü transferi gerçekleştiremeyen Beşiktaş takımı Pepe’ye yönelmiş ancak bir türlü sonuç alamamıştı. Bunun ardından yeni isimlere yönelen Siyah Beyazlı ekip Son olarak Borussia Dortmund takımında forma giyen Neven Subotic’i listesinin başına yazdı. 29 yaşındaki Sırp futbolcu geçen sezon Köln takımına kiralanmıştı. İlk 11’de oynayabileceği bir büyük kulübe gitmek isteyen başarılı oyuncu Beşiktaş tarafından yapılan ilk teklif için olumlu bir cevap verdiği öğrenildi. Teknik Direktör Şenol Güneş’in de bu oyuncuya olur dediği öğrenildi.

Pepe’den Gelecek Haber Bekleniyor

Bu gelişmeye rağmen Beşiktaş yönetimi transferi aceleye getirmek istemiyor. Portekizli yıldızdan gelecek haberi bekleyen yönetim, gelen haberin olumsuz olması halinde Subotic, Vermaelen ve Adil Rami isimlerinden birine yoğunlaşması bekleniyor. Bu oyunculardan birini kesinlikle transfer etmek isteyen Beşiktaş önümüzdeki günlerde girişimlerini arttıracak gibi duruyor. Ayrıca Pepe’nin Fransız devi PSG’ye gitme olasılığı arttı.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.