Son Dakika Haber

Beşiktaş Nevzat Demir Tesislerine Şok Ziyaret!

Beşiktaş takımı ile anlaşma sağladığı dile getirilen Abdullah Avcı hakkında flash bir gelişme söz konusu haline geldi. Abdullah Avcı'nın sözleşme imzalamak ve son olarak detayları görüşmek için Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne geldiği öğrenildi.

Teknik direktör Abdullah Avcı ile anlaşmaya hazırlanan Beşiktaş takımında flash bir ziyaret gerçekleşti. Abdullah Avcı resmi olarak sözleşmeye imza atmak amacıyla Ümraniye de bulunan Nevzat Demir tesislerine giriş yaptı. Fikret Orman 30 Mayıs’da gerçekleştirmiş olduğu açıklamalar ile temasların sürdüğünü doğruluyor. Bu görüşmelerin ise bayram öncesinde neticeye bağlanacağını belirtmişti. 30 Mayıs'ta yapılan açıklamaya göre Avcı'nın 3 yıllık anlaşma imzalanması bekleniyor.

Fikret Orman ile yapılan görüşmenin ardından altyapı hocaları ile de görüşen Abdullah Avcı ile ilgili ilerleyen saatlerde KAP bildirimi yapılması beklenmektedir. Yapılan anlaşmayla ve atılacak imzalarla birlikte Abdullah Avcı 3 yıllığına Beşiktaş takımının teknik direktörü görevini üstlenecek. Beşiktaş takımına şans getireceği düşünden Abdullah Avcı ile ilgili flash gelişmeler ise sürüyor.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.