Son Dakika Haber

Messi Verdiği Röportajla “En”lerinin Ne Olduğunu Açıkladı

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, birçok kişiye ilham olan bir kişiliğe sahip. Bercelona’da forma giyen yıldız oyuncu, FIFA tarafından yapılan bir röportajda soruları yanıtladı. En sevdiği yemekten, en beğendiği kaleciye kadar “En”lerini açıklayan Messi’nin röportajı herkes tarafından ilgiyle okundu.

Messi röportajında oldukça çarpıcı açıklamalarda da bulundu. Futbolla ilgili vermiş olduğu en iyi kararın Barcelona’da kalmak olduğunu belirten Messi’ye oynadığı en iyi standyumun hangisi olduğu da soruldu. Bu soruya Arjantinli oyuncunun yanıtı Barcelona’nın stadı Camp Nou oldu. Yediği en iyi yemeğin barbeküde et olduğunu ifade eden yıldız oyuncu, karşılaştığı en iyi kaleci kim sorusuna tek bir isim veremeyeceğini ifade etti.  Messi’nin en iyi kalecileri Casillas, Buffon, Neuer. Attığı en iyi golün Şampiyonlar Ligi finalinde Manchestar’a karşı olduğunu ifade eden Messi, en iyi tatil yeri sorusuna ailesiyle vakit geçirebileceği güzel ve sessiz bir ada yanıtını verdi. Futbolcu olmanın en iyi yanı nedir? Sorusuna ise Messi’nin yanıtı, “Arkamda birçok insanlar beraber profesyonel şekilde eğlenmek” oldu.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.