Son Dakika Haber

Mehmet Topal'dan Dikkat Çeken Beşiktaş Açıklaması

Fenerbahçe'de tecrübeli isimler arasında yer alan Mehmet Topal Beşiktaş’a geçeceği yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklamada bulundu. Fenerbahçe takımında 1 yıl daha sözleşmesi olan Mehmet bu tür haberlerle ilgili yaptığı açıklamayla bugün en çok takip edilen futbolculardan biri oldu.

Mehmet Topal Fenerbahçe takımının kaptanlarından biri olduğunu ve karakterinin de kariyerinin de belli olduğunu belirtti. Saçma sapan iddialar ve dedikodular moral bozucudur şeklinde açıklama yaptı ve bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını hiçbir takım ile iletişime geçmediğini bildirdi.

Fenerbahçe takımının kaptanlarından biri olan Mehmet Topal asılsız iddialar hakkında açıklama yaptı. Bunu yaparken Fenerbahçe takımı ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunun altını çizdi. Herhangi bir transfer planlaması içerisinde olmadıklarını belirten Topal ve ünlü futbolcunun menejeri de konu ile ilgili açıklamada bulundu.

Fenerbahçe takımının en önemli oyuncularından biri olmasının dışında takım kaptanlarından olan Mehmet Topal gelecek sezonda da Fenerbahçe takımında olacağının altını çizdi ve herhangi bir transfer haberinin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Mehmet Topal ile ilgili basında zaman zaman asılsız haberler ortaya atılıyor. Bu konu ile ilgili Mehmet Topal'ın menajeri Batur Altıparmak açıklamada bulundu ve Topal'ın kariyeri ile ilgili bilgiler verdi. Şu anda kariyer planlamasında Fenerbahçe dışında hiçbir takımın yer almadığını ve sözleşme bitinceye kadar böyle bir durumun söz konusu olmayacağını belirti.

Fırat Hangut (firat@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Basketbol Haberler?" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.