Son Dakika Haber

İlk Galibiyet Çok Önemli

Samsunspor, bu sezon ilk galibiyetini almak için Boluspor hazırlıklarını tamamladı.  Samsunspor ligde hedeflediği noktalara ulaşabilmek için tüm kadro ile birlikte ter dökmeye hazırlanıyor. Boluspor karşısında sergileyecekleri performans ile ilk galibiyetlerini almayı amaçlıyorlar.

Samsunspor futbol şube sorumlusu Metin Ateş yarın oynayacakları Boluspor maçının değerlendirmesini yaparak önemli açıklamalarda bulundu. Ziraat Türkiye kupasında Diyaberkir sporu eleyerek bir üst tura adımızı yazdırmak güzel bir duydu olduğunu açıklayan Metin Ateş ligde henüz galibiyetimiz yok ancak Diyarbekir spor karşısında oynadığımız futbol gelecek için umut vaat ediyor açıklamalarında bulundu . Özellikle genç oyuncuların takım içerisinde uyum sorununu atlattıktan sonra kadrolarının daha güçlü olduğunun açıklamasını yaptı.  Metin Ateş ligde geçen 4 haftada kötü futbol oynamadıklarını sadece şans yanlarından olmadığını da belirtti. Gol yollarında eksik kalmalarının bunu etkilediğini de belirterek teknik heyet ve oyuncularımız bir uyum içerisinde hareket ederek bunun üstesinden geleceklerinin de bilgisini verdi.

Samsunspor ligde henüz galibiyetle tanışamadı. Yarın oynayacakları Boluspor karşısında sergileyecekleri performans ile başarı grafiğini üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Samsunspor bunun için elinden gelen gayreti gösterecek. Samsunspor’un kadrosunda eksik oyuncunun bulunmaması yönetimi ve teknik heyeti sevindiriyor. Bunun için ortaya kaliteli bir kadro çıkıyor ve Bolu karşısında istenen galibiyetin gelmesi bekleniyor. 

4 haftadır galibiyet alamayan Samsunspor oyun açısından da kötü bir futbol ortaya koymadı. Oyuncuları ve teknik heyetinin birbiri ile uyumu sayesinde istedikleri hedefe ulaşmayı amaçlayan Samsunspor gelecek için vaat veren oyuncu kadrosunu da bünyesinde bulundurmaktadır. Samsunspor deplasman da karışılacakları Boluspor için kara yolu ile hareket etti. Samsunspor kadrosunda maç için eksik oyuncusu bulunmuyor. Buda teknik heyetin elini güçlendiriyor. Samsunspor ligdeki eski günlerine dönmek ve süper ligde eskiden olduğu gibi yer almak istiyor. Bunun bilincinde olarak Boluspor maçında farklı bir kadro ile sahaya çıkacak olan Samsunspor’un nasıl bir performans sergileyeceği de merak edilen konular arasında yer alıyor.

Boluspor tesislerinde kamp yapacak olan kırmızı beyazlı takım ter idmanından sonra maç hazırlıklarını sürdürecek.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.