Son Dakika Haber

Gomis’e Büyük Şok, Yeğeni Öldürüldü

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’da fırtına gibi esen Bafetimbi Gomis büyük bir şok yaşadı. Sarı kırmızılı ekibin eski golcüsünün yeğeni William Gomis, uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetti. William Gomis henüz 19 yaşındaydı.

Galatasaray’ın eski yıldız oyuncusu yeğeninin ölüm haberi karşısında adeta şoka girdi. Fransız ekibi Saint Etienne’in oyuncusu olan William Gomis, La-Seyne-Sur-Mer bölgesindeki bir silahlı saldırı esnasında vurularak hayatını kaybetti. Saldırı sırasında William Gomis’la birlikte 15 yaşında başka bir çocuk da yaşamını yitirdi. Fransız kulübü Saint Etienne olay sonrasında sitesinden bir açıklama yaptı. Açıklamada Saint Etienne oyuncularından William Gomis’in vefat ettiği duyuruldu. Vefat sonrasında büyük bir üzüntü yaşadıklarını kaydeden kulüp, Saint Etienne’deki herkesin bu haberden çok etkilendiğini bildirdi.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.