Son Dakika Haber

Gomis, Fenerbahçe Transferiyle İlgili Açıklamada Bulundu

Galatasaray’da sergilediği üstün performans sonrası Arabistan’ın El Hilal takımına transfer olan golcü oyuncu Bafetimbi GOmis ile ilgili Fenerbahçe’ye transfer oluyor iddiaları gündeme gelmişti. Gomis, hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili konuştu.

Galatasaray’da sergilediği üstün performans ve sempatik hareketleriyle gönüllerde taht kuran Gomis, adının beraber anılmaya başladığı Fenerbahçe’ye transfer olmayı düşünmediğini belirtti.

Gomis, konuya ilişkin sosyal medya platformu Instagram üzerinden bir paylaşımda bulundu. Adının Fenerbahçe ile anıldığına dikkat çeken Gomis, bu dedikodular sebebiyle gurur duyduğunu, çok mutlu olduğunu ancak ‘Aslan’ın her zaman evinde Aslantepe’de kalacağını ifade etti.

Paylaşımına bir de köprü fotoğrafı ekleyen Gomis, köprünün ayaklarına sarı kırmızılı harflerle Avrupa ve sarı lacivert harflerle Asya kelimelerini yazdı. Fransız oyuncu paylaşımında ‘Üzgünüm çünkü Aslanlar yüzemez’ ifadelerine yer verdi.

Mustafa Karadağ (mustafa@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.