Son Dakika Haber

Galatasaray Transferde Çıldırdı

Gol yollarındaki problem nedeniyle bir süredir transfer için uğraşmasının ardından Fransız golcü Bafetimbi Gomis ile sözleşme imzalayan Sarı Kırmızılı ekip çalışmalarına aralıksız devam ediyordu. Bu transferinin ardından diğer bölgelere alacağı diğer oyunculara yönelmişti. Yapılan çalışmalar sonucunda dün Galatasaray iki yeni transferini daha İstanbul’a getirmesinin ardından bugün imzalar atıldı. 10 numara pozisyonu için bir süredir ısrarla alınması için uğraştıkları Belhanda transferindeki son pürüzlerin halledilmesi ile İstanbul’a getirilen yıldız isimle 4 yıllık anlaşma sağlandı. Bu oyuncuyu karşılamak için çok sayıda taraftar havalimanına akın etti. Böyle bir ilgi karşısında oldukça şaşıran Belhanda çok etkilendiğini dile getirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı yayınla taraftarların sorularını cevaplayan yıldız isim “Burada da taklalarına devam edecek misin?” sorusuna “Evet, devam edeceğim. En kısa zamanda taraftarımın karşısına çıkıp gol atmak için sabırsızlanıyorum” diyerek cevapladı.

Maicon Akşam İstanbul’a Vardı

 Galatasaray’ın uzun süredir takviye yapmak istediği bir diğer bölge olan stoper mevkii için birçok isim ile görüşmüş ancak bir türlü sonuca varamamıştı. Son olarak Brezilya kulüplerinden Sao Paulo’da forma giyen Maicon’u gündemine almış ve bu transfer için oyuncu ve kulübü ile anlaşmıştı. Dün akşam İstanbul’a varan Maicon ile bugün 4 yıllık sözleşme imzaladı. Sarı Kırmızılı ekip transferlerine devam edecekmiş gibi duruyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.