Son Dakika Haber

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi İçin Sürpriz Forma Hazırlattı

Galatasaray bu sene Şampiyonlar Ligi’nde top koşturacak. Sarı kırmızılılar Şampiyonlar Ligi için özel bir forma hazırlattı. Yeni forma GS Store’larda 189 Lira fiyat etiketiyle satılacak.

Galatasaray’ın yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’nde giyeceği forma GS Store’larda ve takımın resmi internet sitesinde satılmaya başladı.

Forma Galatasaray’ın doğduğu yer olan İstanbul’u resmeden bir tasarımla hazırlanmış. İnce detayların buluştuğu yeni forma; saflığı temsil eden beyaz renk üzerine İstanbul ve İstanbul Boğazı’nın izlerini taşıyor. Sarı kırmızılı takımın 113 yıllık evinden ilham alan forma Şampiyonlar Ligi için özel olarak tasarlanarak, taraftarların beğenisine sunuldu.

Forma, İstanbul’u ve Türkiye’ye bugüne dek Avrupa kulüpler bazında en iyi temsil eden kulüp unvanını koruyan sarı kırmızılıların şehrin en köklü futbol kulübü olmasına ithaf ediliyor. Aynı zamanda İstanbul’un bu denli merkezinde bulunduran ilk forma tasarımı olmasıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

İstanbul’da futbolun Cimbom ile özdeşleştirildiği, takımın bu anlamda öncü ve temsilci olduğunu detaylandıran tasarımda; “ilklerin ve enlerin takımı” yazısı formanın iç tarafına işlenmiş.

Forma tasarlanırken kullanılan Fast Fit teknolojisi sayesinde en gerekli olan anlarda vücutla tam bir uyum sağlanabiliyor. Bu sayede futbolcuların oyunun her anında rahat olabilmesi sağlanıyor.

Forma kiti, oyuncunun hareket ettiği anda uzayan bir tasarımla sunulan beyaz şort ve beyaz çoraplarla tamamlanıyor. Yeni formayı satın almak isteyen taraftarlar internet üzerinden hemen sipariş verebilirler.

 

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.