Son Dakika Haber

Fenerbahçe’nin Yeni Transferi Mosses İstanbul’a Geldi

Lige kötü bir başlangıç yapan Fenerbahçe’de son dakika transferleri devam ediyor. Sarı lacivertlilerin her konuda anlaşma sağladığı Victor Mosses İstanbul’a geldi. Fenerbahçe yönetimi anlaşmanın tamamlanması için Nijeryalı oyuncuyu İstanbul’a getirdi. Saat 02.40’da Atatürk Hava Limanı iniş yapan yıldız oyuncu eşi ve çocuklarıyla birlikte terminalden çıkış yaptı.

Fenerbahçe Victor Mosses’le büyük oranda anlaşma sağladı. Nijeryalı yıldız oyuncu son detaylar için İstanbul’a geldi. Eşi ve çocuklarıyla beraber genel havacılık terminalinden çıkış yapan futbolcuyu Fenerbahçeli yetkililer karşıladı. Mosses, Fenerbahçeli yetkililerle birlikte özel araç ile havalimanından ayrıldı. İngiliz takımlarından Chelsea’de forma giyen yıldız oyuncuyla anlaşılması durumunda 1.5 yıl Fenerbahçe’de kiralık olarak oynayacak.

Emenike ve Yobo’ya Sordu

Nijeryalı futbolcu, İstanbul’a gelmeden önce özel uçağın önünde fotoğraf çektirdi. 28 yaşında olan Mosses kanat mevkiinde oynuyor. Yıldız oyuncunun vatandaşları olan Yobo ve Emenike’den Fenerbahçe hakkında olumlu referans aldığı öğrenildi.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.