Son Dakika Haber

Fenerbahçe’den Çok Sert Aykut Kocaman Açıklaması Geldi

Fenerbahçe’den teknik direktörleri Aykut Kocaman’la ilgili medyada çıkan haberlere ilişkin adeta cevap niteliğinde bir açıklama geldi.

Fenerbahçe’nin sezon başından beri kötü futbol oynaması ve yapılan transferler nedeniyle medyada teknik direktör Aykut Kocaman ile ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Basında çıkan haberlerde Aykut Kocaman’ın Alanya ve Beşiktaş maçlarında kader maçına çıkacağı söylendi. Bunun üzerine Fenerbahçe yönetimi konuya ilişkin bir açıklama gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada: “Beşiktaş ve Alanya maçlarının hocamız Aykut Kocaman için kader maçları olarak nitelendirilmesi ve geleceğinin masaya yatırılacağının söylenmesiyle ilgili çıkan haberler, en hafif tabirle ahlaksızlıktır ve terbiyesizliktir” denildi.

Yönetim açıklamanın devamında: “Çıkan bu tür yalan haberlere hiç kimsenin itibar etmemesini, uygun bir tabirle, cehennem donana dek Aykut Kocaman’la devam edeceğiz düşüncesinde olduğumuzu ve yolumuza bu inançla devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.” Sözcüklerine yer verildi.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.