Son Dakika Haber

Fenerbahçe'de Yaralar Sarılamıyor

Fenerbahçe’de sakatlıklar ve antrenman eksikleri çoğalmaya başladı. Alanyaspor maçında sağ ayak bileğine darbe yiyen Volkan Şen’in henüz şişliği inmedi. Ayak bileğinin ilk günkü gibi şiş durumda olması da antrenman durumunu engelledi. Volkan Şen antrenmana çıkamazken, Alanyaspor karşısında oynayan diğer Fenerbahçeli oyuncular da yapılan sert müdahalelere tepkili.

Fenerbahçe bu hafta oynanacak olan Konyaspor mücadelesine hayli eksik şekilde çıkacak. Simon Kjaer’in de forma giyemeyeceğini belirten Fenerbahçe, Volkan Şen’in durumunun da aynı olduğunu belirtti ve antrenmanlara katılım gösteremediğini söyledi.

Son hazırlıklarını yapan Fenerbahçe, eksiklerin çoğalmasıyla şanssız bir dönemde geçiyor. Simon Kjaer gibi önemli bir ismin de eksik olması moral bozucu nitelikte. Ayrıca son yapılan Alanyaspor maçında neredeyse tüm oyuncular sert oyun anlayışıyla karşılaştılar ve bu durumu dile getirdiler. En fazla sert darbeye maruz kalan 29 yaşındaki Volkan Şen’in ayak bileğinde ise herhangi bir gelişme yok.

Antrenmana çıkamayan Volkan Şen’in Konyaspor maçına çıkıp çıkamayacağı da henüz belli değil. Cuma günü oynanacak karşılaşmadan önce Volkan Şen’in antrenman ve ayak bileği durumuna son kez bakılacak. Doktorların ve hocaların verdiği kararla durumu netlik kazanacak.

Şener’de de problem var

Alanyaspor karşılaşmasında hemen hemen her Fenerbahçeli oyuncu sert darbelerle karşılaşmıştı. Maçın büyük bölümü itirazlarla geçerken, yapılan açıklamaya göre Şener Özbayraklı’da da sakatlığın olduğu belirtiliyor. Aşırı sert şekilde hamleye maruz kalan Şener’in de ayak bileğinde sorun var. Ayak bileğine darbe alan Şener’in antrenmanlara bandajla ve zoraki çıktığı belirtildi.

Jeremian Lens de şikayetçi

Alanyaspor mücadelesinde sert hareketlere en çok tepki gösterenlerden birisi de Jeremian Lens olmuştu. Jeremian Lens sakatlanmamasına rağmen yapılan hareketlerden şikayetçi oldu ve bu durumu birkaç defa dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Lens, Surinam’a giderek cenaze törenine katılacak. Babasının cenazesi nedeniyle Surinam’a gidecek olan ünlü yıldız, Cuma akşamı oynanacak Fenerbahçe – Atiker Konyaspor karşılaşmasında kadroda olmayacak.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.