Son Dakika Haber

Fenerbahçe'de Şok Transfer Haberi! Aleksandr Klorov...

Süper ligte yeni sezona yaklaşıyoruz. Fenerbahçe hız kesmeden yeni gelişmelerle taraftarın karşısına çıkıyor. Transfer haberleri sarı-lacivertli takımdan gelmeye devam ediyor. Yeni sezona bomba gibi girmeyi hedefleyen Fenerbahçe şampiyonluk kupasını kaldırmak için iddialı bir hale gelmeye çalışıyor. Sarı lacivertli kulüp Italya Serie A Ligi oyuncularına operasyon düzenliyor. Bu ligde yer alan oyuncular için hızla transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe kulübü yapılan görüşmeler sonrasında şok transfer videosunu sunmaya devam ediyor. Fenerbahçe transfer haberleri hız kesmeden sürüyor. İtalya Serie A Ligi’ne çıkartma yapan takım transferde de bombayı patlatıyor. Yıldız oyuncunun şok transfer videosuyla taraftarları heyecanlanıyor ve Fenerbahçe transfer gelişmeleri ile ilgili tüm merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Spor gündeminde son günlerde gündemi meşgul eden isimler arasında Sırp Yıldız Aleksandr Klorov yer alıyor. Fenerbahçe ile iletişim halinde olan Krolov menejeri İstanbul'a gelmiş ve Fenerbahçe taraftarları için ciddi bir haber vermişti. Çoktan sarı-lacivertli formayı giydiğine dair bilgi veren menajer ünlü futbolcu için veda yemeği verildiğini ve son hazırlıkların yapıldığına değindi.

2017 yılında Serie A ekiplerinden Roma'ya bağlayan sözleşme ile transferini açıklayan oyuncunun videosu günlerce konuşulmuştu. Fenerbahçe ile arasında transfer görüşmelerinin nasıl sonuçlanacağı ve transfer gerçekleşir ise transferin gerçekleştiğinin kim tarafından bildirileceği büyük bir merak konusu. Ayrıca transfer gerçekleştiği takdirde duyuru videosunu nasıl çekileceği konusu da ciddi bir merak uyandırıyor.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.