Son Dakika Haber

Fenerbahçe Taraftarına Teşekkür ve Küfür Sitemi!

Fenerbahçe spor kulübünden taraftarına teşekkür mesajı. Kulüp yönetimi gelinen süreçte verdikleri destekten dolayı taraftarlarına teşekkür etti. Sarı lacivertliler teşekkür mektubuyla ilgili açıklamada, “Yeniden Fenerbahçe, diyen taraftarımız sokakta yan yana, salonda omuz omuza, sahada kol kola olarak ilham verme noktasında hareket eden bir spor kulübü olarak, hedeflerimize ulaşmak için yeni sezona başlıyoruz. Camiamız kenetlenerek kulübümüze büyük destek olmuştur. Bu son derece mutluluk verici bir tablo” ifadeleri kullanıldı.

Yeni dönemde Fenerbahçe taraftarının desteğinin önemine işaret edilerek, şu ifadelere yer verildi:

“Kombine satışlarımızın başlamasını takiben gece gündüz demeden kombineleri bitirdikleri için, göreve geldiğimiz andan itibaren kongre üyesi olmak maksadıyla başvurular yapan, 19.07 tarihindeki Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde ilk üç gün boyunca Fenerium’lara adeta hücum ederek tarihi bir rekora imza atmamızı sağlayan ve takımımızın oynadığı Feyenoord müsabakasında sahamızı adeta karnaval yerine çeviren taraftarımızın önünde saygıyla eğiliyoruz. Fenerbahçe taraftarının bu birliği ve bütünlüğü bizim en büyük gücümüz, başarıya olan sonsuz inancımızın destekçisi ve en önemli motivasyon kaynağımızı oluşturmaktadır. Büyük taraftarımızın takımımıza gösterdiği sonsuz destek ve inanç için onlara teşekkür ederiz. Taraftarımıza bu dönemde her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Sunduğunuz destekler için minnettarız. Yeni sezonda sadece birlik olursak başarabiliriz.”

Aynı zamanda Hollanda ekibi Feyenoord’la gerçekleştirilen özel maçta takımın oyuncularından Robin van Persie’ye taraftarın gösterdiği tepkiye de değinen Fenerbahçe yönetimi, taraftarına bu davranışından dolayı da sitem etti. Yönetim, yaşanan küfür olayını tasvip etmediğini belirterek, bu konuyla ilgili üzüntülerini dile getirdi.

Sedat Tuna (tunasedat@netspporhaber.com)