Son Dakika Haber

Eski Galatasaraylı Evren Turhan’dan Arda’nın Başakşehirspor’a Gelecek Olmasına Dair İlginç Çıkış

Galatasaray’ın eski futbolcularından Evren Turhan, sosyal medya hesabı üzerinden Arda Turan’a bir mesaj gönderdi. Arda’nın Türkiye’ye geri dönmesi ve Başakşehirspor’la anlaşması ihtimaline karşı yorumda bulunan Turhan, “Arda’yı Galatasaray’ın dışında bir takımda düşünemiyorum, bunu istemiyorum… Gelme kardeşim, gelme!” yazdı.

Futbol yorumcusu olarak görev yapan Galatasaray’ın eski futbolcusu Evren Turhan, Başakşehir’in transfer listesinde bulunan Arda Turan’la ilgili sürpriz bir çıkış gerçekleştirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yazan Turhan, Arda’nın Galatasaray’dan başka bir takıma gitmesini istemediğini ifade etti.

Arda’nın Avrupa’da bir takıma devam etmesini vurgulayan Turhan, Türkiye’de başka formayla Arda’yı görmek istemediğini kaydetti. Porto’nun Arda için ideal bir kulüp olduğunu söyleyen Turhan, Brahimi, Marega ve Abubakar ile Arda’nın iyi anlaşacağını iddia etti. Bu sayede şampiyonlar liginde de forma giyeceğini kaydeden Turhan, Arda’nın maç eksiğini bu sayede gideceğini söyledi.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.