Son Dakika Haber

Biletler satışta!

Geçtiğimiz sezonun lig şampiyonu Beşiktaş, Gaziantepspor'u hazırlık maçında kendi evinde ağırlayacak. Spor Toto Süper Lig'de milli maçların yapılması için verilen arayı lehine değerlendirmeyi hedefleyen Siyah-Beyaz ekip, Gaziantepspor ile hazırlık maçı yapacak. 3 Eylül Cumartesi saat 19.00'da Beşiktaş-Gaziantepspor arasında oynanacak karşılaşmanın biletleri satışa verildi.

Maça taraftarlar büyük ilgi gösterirken Beşiktaş, bitlerin ücret avantajlarını olumlu karşıladı. Çekişmeli geçecek lig öncesi takımının hazırlık durumunu anlama şansı yakalayacak olan Siyah-Beyazlılar, hazırlık karşılaşması öncesi moral bulmak adına sosyal arenada organizasyona girişti. Biletler hakkında taraftarların merak duyduğu konuların cevaplanması için ise camiadan resmi açıklama geldi.

Engelli Tribün Bilet Talepleri

 

Engelli tribün bilet taleplerine de değinilen açıklamaya göre gazi ve engelli taraftarlar, Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak bilet talebinde bulunabilecek. Engelli tribün biletinin Vodafone Arena'nın engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğuna dikkat çekilen açıklamada, 1-2 Eylül tarihleri arasında gelecek taleplerin sırası dikkate alınarak bilet yüklemelerinin gerçekleştirileceği vurgulandı. Engelli taraftarların stadyum girişinde bu durumunu belirten belgelerini yanlarında bulundurmaları istendi. Belgesi yanında olmayan engelli taraftarların stadyuma giremeyeceği ifade edildi. Açıklamada ayrıca engelli tribün biletlerinden yararlanacak olanların BJK logolu Passolig kartlarının da bulunması gerektiği hatırlatıldı.

Tek Maçlık Geçiş Kartı Teslimatı

Yapılan duyuruda Passolig kartına başvurduğu halde kartı eline ulaşmayan taraftarların, Beşiktaş-Gaziantepspor maçına bilet almaları halinde tek seferlik geçiş kartlarını Vodafone Arena bilet satış gişesinden edinebilecekleri dile getirildi. Vodafone Arena bilet gişesi her gün 10.00-19.00 saatlerinde hizmet veriyor.

Bilet Fiyatları/ Kategori

1 : 70TL Kategori

2 : 60TL Kategori

3 : 55TL Kategori

4 : 50TL Kategori

5 : 45TL Kategori

6 : 40TL Kategori

7 : 35TL Kategori

8 : 30TL Kategori

9 Rakip : 30TL

VIP : 100TL

1903 A-E BLOK : 100TL

1903 B - D BLOK : 110TL

1903 C BLOK : 120TL

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.