Son Dakika Haber

Beşiktaş’tan Lens Transferiyle İlgili Açıklama Geldi

BeIN SPORTS'ta yayına giren Gün Ortası programına bağlanan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gündemdeki Lens ve diğer transfere ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Negredo, Lens ve stoper transferlerine ilişkin Orman’ın açıklamaları şöyle:

“Negredo’nun transfer süreci oldukça zor geçti. Türk kulüplerini menajerler sağılacak yerler olarak görüyor. Birileri gidiyorlar ve futbolcuların menajerlerine ‘Biz bunu Beşiktaş’a 10 milyon, 20 milyon bedelle satarız’ diyor. Bu durumlar süreçleri uzatıyor. Beşiktaş kulübünün politikası belli. Bizim böyle paraları vermeyeceğimizi tüm dünya biliyor artık. En sonunda bizim dediğimize gelince transfer oluyor.”

“Bir stoper transfer etmek için de uğraş veriyoruz. Atınç’ın çapraz bağları kopunca stoper için de bir hamle yapmak durumunda kaldık. İnşallah transfer sezonu içinde gerçekleştireceğiz bir hamle ancak biraz zamana ihtiyaç duyuyoruz.”

“Kulüp olarak bizim amacımız çok transfer yapmak değil, nokta atışlarla en iyi transferleri yapmaktı. Bir stoper ve bir de Gökhan Töre’nin sakatlanması sebebiyle kanat transferine ihtiyacımız var. Gökhan Töre 2’inci yarıya hazırlanacak. Çok da hırslı zaten.

“Şampiyonlar Ligi’ne 3’üncü torbadan gireceğiz. İnşallah iyi bir kura çekerek bir üst türe yükseliriz. Bunun için de mecburen kanat transferi için hamle yapmak durumundayız.”

“Lens transferinde henüz bitmiş bir durum yok. Lens ilgilendiğimiz ve takımımızda görmeyi arzuladığımız bir oyuncu ancak biliyorsunuz halka açık bir şirketiz. Bu sebeple olaylar netleşmeden bir bilgi verebilmemiz mümkün değil. Sabrın sonu selamet olur, o kadar söyleyebilirim.”

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.