Son Dakika Haber

Beşiktaş'tan Dev Transferler! 3 Transfer Birden…

Yeni sezonda Spor Toto Süper Lig ve UEFA Avrupa Lig’de başarıyı hedefleyen ve bunun için gerekli hazırlıkları gerçekleştiren yeni teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki Beşiktaş transfer sessizliğini bozdu ve ABD'li oyuncu Tyler Boyd ile görüşme sonrasında büyük bir hızla yeni oyuncu transferleri için adım attı.

Beşiktaş geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Ligi 65 puanla 3. sırada tamamlamıştı. Gelecek sezon UEFA Avrupa Ligin’de mücadele edecek olan Beşiktaş transferlere de sıcak bakıyor ve teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki takım yeni sezona uzun süren sessizliğin ardından yeniden transfer girişiminde bulunuyor. ABD'li oyuncu Tyler Boyd ile sessizliğini bozan takım ardarda transfer haberleri ile gündeme geliyor.

Beşiktaş'tan transfer haberleri ile ilgili resmi açıklamada geldi. Riva'da Hasan Doğan milli takımlar kamp ve eğitim tesislerinde düzenlenen Süper Lig yeni sezonun fikstür çekiminin ardından basın mensuplarıyla sohbet yapıldı. Açıklamada bulunan Beşiktaş kulübü ve yönetim kurulu üyesi Kavalcı transferi biten oyuncumuz Boyd yarın idmana başlıyor. Ancak birkaç oyuncu ile de görüşmeler devam ediyor dedi. Hocanın istemiş olduğu mevkideki oyuncuları takıma katıp hazırlıklara devam edeceklerini bildiren Kavalcı stopper, sağ ve sol bek mevkilerine oyuncu aradıklarını belirtti. Kavalcı yapmış olduğu açıklamada transferi gündemde olan Vitor Hugo konusunda henüz bir anlaşma sağlanmadığına da değindi.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.