Son Dakika Haber

Beşiktaşlı Oyuncular Kasımpaşa Maçı Öncesi Parti Vermiş!

4-1 kaybedilen Kasımpaşa maçından önce Ryan Babel’in takım arkadaşlarına doğum günü partisi düzenlediği ortaya çıktı. Beşiktaşlı oyuncular, İstanbul’un farklı mekanlarında sabaha kadar gezip, Cuma günü gerçekleşen idmanın akşam saatinde olması sebebiyle bütün gün uyumuşlar.

Çıkan haberlerde Kasımpaşa’ya 4-1’lik skorla mağlup olan ve devre arasında Medipol Başakşehir’in 9 puan arkasında giren Beşiktaş’ta oyuncuların kritik maç öncesi parti düzenlediği iddia edildi.

Doğum gününde çektirdiği videoyu sosyal medyadan yayınlayan Ryan Babel, bu özek günü önce taraftarla kutladı. Kasımpaşa maçı kampının bir gün öncesinde ise takım arkadaşlarıyla parti düzenledi. Sabaha kadar süren eğlenceye Galatasaray’ın oyuncularından Ryan Donk’ta katıldı.

Son derece önemli bir mücadele öncesi alkolünde alındığı bir parti veren ve ertesi gün kampa giren siyah beyazlı oyuncular, Kasımpaşa müsabakasında adeta tel tel döküldü. Bu skandaldan haberdar olan Beşiktaş yönetimi partiye dahil olan ve profesyonelliğe aykırı hareket eden oyuncuların kimliğini belirledi.

Beşiktaş’ın yabancı oyuncularının büyük çoğunluğu ve bazı yerli oyuncuların da bu partiye katıldığı gelen haberler arasında. Kutlamalar sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. İstanbul’un değişik mekanlarında gece boyunca gezen Beşiktaşlı oyuncular, Cuma yapılacak olan idmanın akşam saatinde olması nedeniyle bütün günü uyuyarak geçirdi. Kasımpaşa maçından önce yaşanan bu olay yönetim kurulu tarafından değerlendirilecek. Beşiktaşlı idarecilerin partiye dahil olan oyuncuları cezalandırıp cezalandırmayacağı görüşülecek.

Oğuzhan Çileden Çıkardı

Bu sezon oldukça kötü bir performans sergileyen Oğuzhan Özyakup, tribünlerin tepkisini çekti. Beşiktaş’ın kaptanı yaptığı son hatayla yönetimi çileden çıkardı. Tecrübeli oyuncu, Kasımpaşa’ya 4-1 mağlup oldukları maç sonrasında gece kulübünde eğlenmeye gitti.

Süper Lig’de ilk yarının sona ermesiyle birlikte oyuncular da tatile girdi. Ancak ağır bir yenilgi sonrası takım kaptanının eğlenmeye gitmemesi gerektiğini ifade eden siyah beyazlı yöneticilerin, ‘Zaten Oğuzhan taraftarın tepkisini çekiyor. Böyle bir zamanda hem performansına hem de özel hayatına dikkat etmesi gerekirken, aksi yönde davranışlar sergiliyor’ şeklinde konuştuğu ifade ediliyor.

 

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.