Son Dakika Haber

Beşiktaş'a Dünya Yıldızı Alarmı!

Beşiktaş kadro yapılanmasına son hızıyla devam ediyor. İlk olarak takımda kalacak isimleri liste haline getiren kartal, bu sefer de savunma hattı için yoğun bir çaba harcıyor. Gelecek sezonda yine kiralama usulü kullanmak isteyen kartal, büyük stoper oyuncusunun peşine düştü.

Ersan Gülüm Ve Rhodolfo İle Yollar Ayrılacak 

Beşiktaş, ilk olarak takımda kalacak isimleri aynı zamanda gönderilecek isimleri de liste haline getirdi. Bu sayede takviyelerini daha isabetli yapmaya çalışan kartal, önümüzdeki günlerde savunma hattıyla alakalı transferlerini duyurabilir. Takımda kalacak isimler de belli olmaya devam ediyor. Önümüzdeki sezonda Beşiktaş kadrosunda yine Atınç, Marcelo, Mitrovic ve Tosic bulunacak. Beşiktaş, stoper bölgesi için de Fransız futbolcu Mangala ile görüşüyor. Edinilen bilgilere göre Mangala'nın takıma dahil olabilmesi için tüm imkanlar seferber edilecek.

Mangala İçin İmkanlar Seferber Edilecek

Beşiktaş, Mangala'yı transfer edebilmek için elinden geleni yapacak. Fazla ücret ödemeden geleceğe yatırım yapmaya çalışan Beşiktaş, Mangala transferi için de farklı bir yol izleyecek. Geçtiğimiz günlerde Fikret Orman, stoper bölgesi için şu açıklamaları yapmıştı: “Stoper bölgesinde birçok oyuncumuzla devam edeceğiz. Transfer yaparsak da tecrübeli ve tanınmış bir isim getireceğiz.”

Quaresma ve Demba Ba Takipte

26 yaşında tecrübeli stoper, kendi kullandığı Instagram hesabından Quaresma ve Demba ba'yı takibe aldı. Bu takip de transfer sürecinde meydana gelince doğal olarak taraftar biraz heyecanlandı. Önümüzdeki günlerde de büyük bir ilerleme yaşanacak. Beşiktaş başkanı Fikret Orman, kiralama usulünü kullandığı için ve bu yöntemden başarı sağladığı için, Mangala üzerinde de aynı taktiği deneyebilir. Beşiktaş camiasında merak edilen diğer isim de Atınç Nukan oldu. Teknik direktör Şenol Güneş, Atınç için kararını sezonun sonlarına doğru vereceğini söylemişti. Oyuncuyu uzun süre takibe alan teknik adam, takımda Atınç’ın da olmasına karar verdi.

Önümüzdeki günlerde de transfer konusunda tüm çalışmalar tamamen başlayacak. İlerlemelerin ne derecede boyut kazanacağını, sıklıkla takip edeceğiz.

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.