Son Dakika Haber

Aziz Yıldırım Başkanlığı Bırakıyor Mu?

Aziz Yıldırım hakkında son zamanlarda gündeme gelen haberlere göre, Yıldırım 2018 yılında Fenerbahçe Kulübü Başkanlığını bırakacaktı. Bu iddialara sessiz kalan Aziz Yıldırım, kulüp bünyesinde yaptığı açıklamayla görevini bırakmayacağını belirtti.

Medyada çıkan haberlere göre Aziz Yıldırım 2018 yılında görevini bırakacaktı. Başkanlıktan yorulduğunu ve kızıyla daha fazla vakit geçirmek istediği gibi söylentiler de medya üzerinde yer alan haberler içerisindeydi. Bu iddialara ilk başlarda sessiz kalan Aziz Yıldırım, son olarak Fenerbahçe Kulübü’nün Resmi internet sitesinden, medyada çıkan tüm iddiaları yalanladı.

Fenerbahçe Resmi Sitesindeki Açıklama Her Şeyi Netleştirdi

Fenerbahçe resmi sitesi üzerinden yapılan açıklama şu şekilde: ‘’Kızımla daha fazla vakit geçireceğim için ve artık yorulduğum için başkanlığı bırakacağım söylentileri kesinlikle asılsızdır. Önümüzdeki plan ve projeler hakkında zaten gerekli açıklamaları basın mensuplarına da bildirmiştim. Daha sonra da kimseyle konuşmadım ve görüşmedim. Medyada gezen bu tür yalanları kimse dinlememeli. Başkanlığı bırakmam, şuan için söz konusu değil. Medyada gezen bu yalan haberler kime ve neye hizmet etmektedir bilmiyorum. Hakkımda çıkan tüm haberler asılsızdır, kamuoyuna duyurulur.’’

Zaman zaman taraftarların da istifa çağrıları hakkında yorumlar yapan Aziz Yıldırım, görevini bırakmayacağını da daha önceden açıklamıştı. Son dönemde çıkan görevi bırakma haberleri hakkında da sessiz kalan Aziz Yıldırım, son olarak Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinde açıklama yapma gereği duydu. Açıklamasında bırakmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım, ortada büyük bir yalan döndüğünü ve bu yalanın kime hizmet ettiğini anlayamadığını da açıkladı.

Bu sezon kötü gidişler nedeniyle kadro planlamasına erken başlayan Fenerbahçe ise, önümüzdeki sezon için çalışmalarını sürdürüyor. Kötü geçen sezonun ardından birçok Fenerbahçe taraftarı Aziz Yıldırım’ın istifa etmesinden yanaydı. Oynanan karşılaşmaların sonucu güzel olsa da, taraftar her maç istifa çağrısı yapmaktan geri kalmıyordu.

Bu durumda yine sessiz kalan Aziz Yıldırım hakkında da asılsız haberler ortaya atılmıştı. Taraftarın isteği doğrultusunda yapılan haberler de durumu ciddi gösteriyordu. Bu nedenle ilk başlarda sessiz kalan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübü üzerinden bir açıklama yaptı ve hakkında çıkan tüm haberleri yalanladı.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.