Son Dakika Haber

Aykut Kocaman'dan Şok Karar!

Önümüzdeki sezonda Fenerbahçe’nin başına gelmesi beklenen Aykut Kocaman, üzücü raporlar sunmaya başladı. Dün akşam Konyaspor ile Ziraat Türkiye Kupası finaline çıkmayı başaran tecrübeli teknik adam, Fenerbahçeli taraftarı üzecek bir rapor ortaya çıkardı.

Lens İçin Olumsuz Karar

Aykut Kocaman, gelecek sezonda büyük ihtimalle Fenerbahçe’yi çalıştıracak. Bu sırada takımı gözden geçirmeye başlayan Kocaman, ilk olarak olumsuz raporunu yönetime iletti. Bu sezon gösterdiği performansla beğenilen Jeremain Lens, teknik adamdan tam not alamadı ve olumsuz olarak nitelendirildi. Aykut Kocaman, oyuncunun takımda kalması gerektiğini düşünmüyor. Aynı zamanda bonservisi Sunderland takımında bulunan oyuncu için, yeni alternatifler de ortaya çıkmaya başladı. Yüksek maliyet nedeniyle olumsuz karar veren Kocaman, Lens’in yerine alternatif oyuncuları da gözlüyor.

Mücadele Devam Edecek

Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman ile aynı fikirde değil. Oyuncuyu bu sezon çok beğenen takım, önümüzdeki sezon Lens’in takımda kalması için gereken her şeyi yapacak. Lens için bir başka alternatif de Taison. Shaktar Donetsk takımında forma giyen oyuncu, imzaya çok yakın. Bu transfer de gerçekleşmezse sıradaki alternatif Premier Lig’den gelecek.

Jesus Navas Gelebilir

Diğer bir alternatif olarak da Jesus Navas düşünülüyor. Eğer Lens imzayı atamazsa, Navas ile görüşmelere başlanacak. Oyuncunun Manchester City ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Takım, şuan için herhangi bir görüşme gerçekleştirmedi. Navasi, şuan sadece alternatif olarak bekliyor. Eğer Fenerbahçe önümüzdeki günlerde Navas ile görüşmelere başlarsa, Lens ile anlaşma sağlanamamış demektir.

Aykut Kocaman Yakın Takipte

Aykut Kocaman, Fenerbahçe için alternatifleri izlemeye devam ediyor. Gelecek sezonda güzel bir kadro kurmayı planlayan teknik adam, özellikle genç oyuncularla ilgileniyor. Fenerbahçe takımını çalıştırdığı zamanlarda da genç oyunculara çok fazla önem veren teknik adam, yine genç yetenekler yetiştirmek istiyor. Önümüzdeki günlerde ise Aykut Kocaman’ın yeni alternatiflerini öğrenebiliriz. Şimdilik Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman’dan tüm raporları bekliyor.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.