Son Dakika Haber

Aykut Kocaman: Bizi Beşiktaş'ı Yendiğimize Pişman Ettiler

Akhisarspor’a yenilerek büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe’nin teknik direktörü Aykut Kocaman açıklama yaptı. Kocaman, “Beşiktaş’ı yendiğimize bizi pişman ettiler. Beşiktaş başkanı tüm hafta boyunca konuşmayı sürdürdü. Geçen sezon Quaresma’yı bir maç içerisinde 3 defa atamayan hakemi bizim maçımıza atadılar” açıklamalarında bulundu.

Kocaman açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Oyunda ilk 25 ile 30 dakika boyunca her şey istediğimiz gibi gitti. Direkt olarak kaleye gitmek üzere çalışan bir takımdık. 3’üncü bölgede biraz daha fazla oynayabilirdik. Oyunu koparmak istedik. Bu aşamada tüm oyuncularım bireysel hale geldi. Ömer Bayram sadece 7-8 orta yaptı. Bu oyundaki hatamızdı. “

“Bunlar bir şekilde düzeltilebilirdi. Ancak hakemi düzeltemezdik. Bizi adeta Beşiktaş’ı yendiğimize pişman ettiler. Geçen hafta yediğimiz kırmızı kartlara bir şey demedik. Neto için de bir şey söylemedik, oysa söyleyebilirdik. İsmail için de bir şeyler söylenebilirdi. Ancak Babel yüzde yüz vuruyor. Beşiktaş Başkanı hafta boyunca sürekli konuştu. Hakem olarak da geçen sezon Quaresma’yı yaptığı 3 harekette maçtan atamamış bir hakemi bize atadılar. Hayırlı uğurlu olsun herkese.”

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.