Son Dakika Haber

Antalyaspor'dan da Fikret Orman'a Karşılık Geldi

Fikret Orman'ın bugün yaptığı Eto'o açıklamasında Antalyaspor'un yaptığı ''Adamlık değil'' sözleri üzerine Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk açıklama yaptı ve "Spontane gelişen bir olay oldu, hiçbir kulübü hedef almadık." dedi

Ali Şafak Öztürk, Eto'o 'nun satılmayacağı duyurusunu dün Antalyaspor tesisinin açılışında yapılmasının , Fikret Orman'a karşı yapılmış bir hareket olmadığını, spontane gelişen bir durum olduğunu belirtti.

Ali Şafak Öztürk'ün basın açıklaması;

"Dün tesisimizin açılışı vardı, öncesinde Eto'o ile konuştuk. Spontane gelişen bir şey oldu. Konuşunca kalmak istediğini gördük, burada açıklayalım dedik. Eto'o ile ciddi şekilde ilgilenen 3 kulüp vardı. Biz burada hiçbir kulübü hedef almadık. Bizim art niyetli düşüncemiz kesinlikle olmaz. 

Başakşehir, Trabzonspor ve Beşiktaş'tan teklif geldi. En ciddi teklif Başakşehir'den geldi. bir art niyetimiz olsa, Başakşehir ile anlaşırız.Biz 3 kulübe de satmayı düşünmüyoruz, ama çok iyi bir teklif gelirse, değerlendiririz dedik. Orada da çok spontane gelişti. Orada belediye başkanımızın, valimizin olması nedeniyle değerlendirelim dedik. Bir oyuncu alınmıyorsa, alınmıyor. Bir oyuncu için neden bu kadar şartlandığını anlamıyorum. Bir haftadır 'Eto'o bitti, netleşecek" şöyle böyle. Bir haftadır böyle haberler çıkarıldı. Beşiktaş başkanı da herhalde baskı altında kaldı. O açılışa tüm spor başkanları davet edilmişti. Sadece onların olması ve televizyonda onların olması. İşimiz yok onları zoomlayın mı diyeceğiz"şeklinde konuştu.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.