Son Dakika Haber

Ali Osman Ulusoy Grubu Trabzonspor'a Yeni Takım Otobüsünü Teslim Etti

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy ile Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Ersun Yanal ve Trabzonspor futbolcularin katıldıgi devir teslim töreni Şenol Güneş Kompleksi'ne gerçekleştirildi. Hülya Ulusoy, temsili anahtari Asbaşkan Ahmet Çubukçu ve teknik direktör Ersun Yanal’a verdi. Kaptan onur otobusun maketini kizina vermek icin aldigini belirtti. 

Yönetim kurulu başkanı Hülya Ulusoy yaptığı basın açıklamasında 

"Çocukluğumu bu kulübün kuruluşunun heyecanıyla yaşadım. 1967’den beri Trabzon ve Trabzonspor için mücadele eden rahmetli babam Ali Osman Ulusoy’un yanındaydım. Şimdi yeni bir stadyum, yeni bir heyecan, yeni bir birliktelik var. Babam ailenin içinde Trabzon’u tek terk etmeyen Ulusoy’du. Trabzonspor onun için çok önemliydi. Bu önemi vurgulamak ve bu yeni oluşuma katkıda bulunmak istedik. Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu olarak bir otobüs verelim ve bu otobüs takıma uğur getirsin dedik. Özellikle Fenerbahçe maçı öncesine yetiştirmek istedik. Ne mutlu bana ki Ali Osman Ulusoy ismini yaşatmak için bir şeyler yapabiliyorum. Bu otobüsün Trabzonspor’u taşırken uğur getireceğini inanıyorum." dedi

Basin aciklamasi yapan Asbaşkan Çubukçu, Trabzonspor'un bazi hamlelere ihtiyaci oldugunu ve bunyelerine katilan yeni otobusle ilk hamlenin gerceklestigini belirtti. Ayrica pazartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak da , şunları dile getirdi;

"Fenerbahçe maçının muhtemelen Avni Aker’deki son karşılaşmamız olacak. Son 6 senedir Fenerbahçe’yi yenemiyoruz. Bu tabloyu değiştirip Pazartesi günü sahadan puanlarla ayrılmayı planlıyoruz. Takımımıza da güveniyoruz. İnşallah sakatlık, olay olmadan, dostane bir şekilde ve fair play kuralları içerisinde bu maçı bitireceğiz. Seyircimizden bordo mavi atkılarıyla birlikte aileleriyle birlikte maça gelip son düdüğe kadar takımın arkasında durmalarını istiyoruz. Hakemin de adaletli bir maç yönetmesini temenni ediyoruz. Adaleti, saygıyı sevgiyi saha içerisinde bölüştürürse maçın güzel bir şekilde neticelendirileceğini düşünüyorum."diye sözlerini tamamladı. 

Devir teslim törenin ardından teknik heyet ve futbolcular kulübün yeni otobüsüne binerek Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne geçti.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.