Son Dakika Haber

Ali Koç, Tek Projesinin Fenerbahçe’yi Zirveye Taşımak Olduğunu Açıkladı

 

Fenerbahçe başkanlığına adaylığını koyan Ali Koç, Fenerbahçe’nin Yüksek Divan Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Ali Koç’un söylediklerinden satır araları şöyle:

Divan Kurulu üyelerini selamlayan Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı divan kurulu üyelerinin karşına çıkmanın onurunu yaşadığını ifade etti. Kuruluş yıllarından bugüne kadar Fenerbahçe’nin genetiğine işlemiş milli duygulara değinen Ali Koç, bu vesileyle şu anda Afrin’de ve Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan askerlerimize muvaffakiyetler diledi.

Fenerbahçe camiası için çok değerli olan Yüksek Günay’ı da saygı ve rahmetle anan Ali Koç, 3 sene önce Fenerbahçe futbol takımının uğradığı saldırıya da vurgu yaptı. Saldırının yıldönümünde, faillerinin hala bulunmamış olmasına değinen Koç, saldırının unutulmadığını bu vesileyle hatırlatmak istediğini kaydetti.

Adaylık süreci hakkında da bilgiler veren Ali Koç, tüm üyelere bu süreçte ulaşmaya çalıştığını ifade etti. Fenerbahçe’nin tarihi başarılarının çok özlendiğini ve kulübün bu coşkuyu yeniden elde edebilmesi için çalışacağını söyledi. Göreve gelmesi halinde acil olarak yapacaklarını anlatan Ali Koç, divan kurulundan destek istedi.

 

 

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.