Son Dakika Haber

Adriano'ya Talip Var

Kara Kartallarda geçtiğimiz sezonun yaz transfer döneminde transfer edilen Brezilyalı sol bek Adriano Siyah Beyazlı ekipte küllerinden yeniden doğdu. Oynadığı futbolla birçok kulübün ilgisini çeken Adriano için Beşiktaş’ın kapısının çalındığı ve yüksek bonservis ücretleri önerdikleri söylendi. Bu haberlerin ardından ortaya atılan iddialarda Beşiktaş’ın bu bölge için yeni bir ismi kadrosuna katacağı oldu. Guanzhou ve Hebei Fortuna ekiplerinin Brezilyalının bu performansından çok etkilendiği ve Beşiktaş takımına teklif götürdükleri söyleniyor. Beşiktaş takımının satmak istemediği Adriona için gelen tekliflerin 8- 9 milyon civarında olduğu iddia ediliyor. Bu yüksek teklifler bu oyuncu ile ilgili Kara Kartalın kafasını karıştırmış durumda. Taraftarın Marcelo’dan sonra bir başka başarılı oyuncunun satılmamasını istememesinden dolayı bu oyuncunun satılması halinde büyük bir ismi kadroya katarak bir nebze olsun taraftarları rahatlatmak istiyor. Bu bölgeye ilk olarak düşünülen isim Kolarov oldu.

Beşiktaş Çalışmalara Erkenden Başladı

Bu transferin gerçekleşmesi ihtimaline karşı erkenden harekete geçen Beşiktaş bu oyuncu ve kulübü ile anlaşıp yedekte bekletmeyi düşünüyor. İngiliz kulüp Manchester City’de forma giyen Sırp oyuncunun oynadığı bölge sol bek olmasına karşın gerektiği durumlarda stoperde de görev alabiliyor. Adriano transferinin olup olmayacağı şimdilik merak konusu.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.