Son Dakika Haber

Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe İle İlgili Şok Açıklama: “Fenerbahçeliler Hazır Olun Tarih Yazacağız”

TV8 Televizyonunun sahibi olan ve en popüler televizyon programlarının sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımları ile dikkat çekti. Fenerbahçe ile ilgili paylaşımı şok yaratan Acun Ilıcalı “Fenerbahçeliler hazır olun tarih yazacağız” paylaşımı ile dikkatleri çekti.

Acun Ilıcalı Fenerbahçe için gerçekleştirecek oldukları destek kampanyası ile ilgili birçok detayı sosyal medya hesabından açıkladı. Acun Ilıcalı'nın paylaşımından bazı notlar şöyle;

“Fenerbahçemiz yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile yeniden tarih yazmaya başlayacak ve Fenerbahçe ile ilgili düzenlenecek olan kampanya hakkında açıklama yapmak istiyorum” notuyla bir mesaj paylaştı. “Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’miz için TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinde en büyük kampanya teklifini oluşturdum. Başkanımız da tam destek verdi ve Fenerbahçe için artık geri sayım başladı. Büyük bir kampanyaya başlıyoruz. 12 ve 13 Mayıs akşamı yakın arkadaşım Cem Yılmaz ile birlikte taraftarlarımızın ve kulübümüzün bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 de olacağız.” Dedi. Bu kampanyaya katılan kişileri hayal ettikleri binlerce ödül bekleyecek. “Taraftarlarımız ve kulübümüzün kazanacağı win win kampanyası ile Fenerbahçeliler hazır olun yeniden tarih yazacağız diyebilmekteyim. Win win kampanyası detayları hakkında çok yakında daha detaylı bilgi vereceğim dedi.

Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı Fenerbahçe için destek kampanyası ile ilgili yapılacak tüm gelişmeleri yine sosyal medya hesabından duracağını bildirdi.

()