Son Dakika Haber

Yıldırım başkanlıkta 20 yılı doldurdu!

Kulübün internet sitesi ile yayınladığı mesajda Aziz Yıldırım Camiaya teşekkür ederek "Kendimi bilmeye başladığım günden bu yana, hayatımın merkezinde ve her şeyin ötesinde tuttuğum F.Bahçeliliğimin, tüm yaşamımın en temel mutluluk kaynağı olmasıyla gurur duydum. Bu 20 senenin yaşananlarına baktığımda, gece gündüz sadece ‘F.Bahçe’ diyen o ilk günkü heyecanımın hiç eksilmeden hayatımda var olmasının en büyük sebebinin, F.Bahçeli olmanın hissettirdiği o muhteşem mücadele duygusu olduğunu görüyorum.
 
‘TEŞEKKÜR EDERİM’
 
3 Temmuz döneminde Metris’te ve sonraki süreçte bizleri yalnız bırakmayan; Anıtkabir’de, Bağdat Caddesi’nde, Topuk Yaylası’nda, Köprü’de, Silivri’de ve haksızlığa karşı F.Bahçe için mücadele ettiğimiz her yerde tek ses, tek yürek haykıran taraftarlarımıza kendimin de mensubu olmaktan gurur duyduğum büyük F.Bahçe camiasına teşekkür ederim." İfadelerini mesajına ekledi.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.