Son Dakika Haber

Vincent Janssen İçin Şaşırtan Açıklama

Fenerbahçe’nin sakat forvet oyuncusu Vincent Janssen için menajerinden şaşırtan bir açıklama geldi. Sakat oyuncu için beklenen müjdeyi vermeyen menajer Laros, futbolcunun bu sezon bitmeden sahalara dönebileceğini umduklarını açıkladı. Karamsar ifadeler kullanan Laros’un açıklamaları Fenerbahçe camiasını adeta şoke etti.

Fenerbahçe’nin büyük umutlarla transfer ettiği forvet oyuncusu Vincent Janssen’in bir süreden beri sakatlığı devam ediyor. Genç oyuncunun menajeri Louis Laros, sakatlığı devam eden futbolcu hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldız oyuncunun sahalara geri dönmesinin yakın olmadığını kaydeden menajer Laros, Hollanda basınına verdiği demeçte Fenerbahçelileri üzecek ifadelerde bulundu.

Vincent Janssen Aralık ayının ortalarında ayak başparmağında kemik ödemi oluşması neticesinde sahalara veda etmişti. 23 yaşında olan oyuncuyla ilgili açıklama yapan menajer Laros, “Janssen şu anda özel bir programla çalışmalarını sürdürüyor. İyileşme süreci yakından izleniyor ve gelişimi takip ediliyor. Bu sakatlığı Janssen’in canını bir süreden beri sıkıyordu. Sakatlığına rağmen bir süre idare etmeye çalıştı. Ancak şu anda tam manasıyla iyileşerek bu durumdan kurtulmayı hedefliyor” dedi.

Vincent Janssen’in durumuyla bonservisini elinde tutan Tottenham ve Hollanda Milli Takımı da yakından ilgileniyor. Janssen’in menajeri Laros konuya ilişkin Tottenham’ın oyuncunun durumunu yakından takip ettiğini ve Fenerbahçe’den düzenli olarak bilgi aldığını açıkladı. Ünlü forvetin sakatlığı ne zaman atlatacağı ve sahalara döneceği belirsizliğini koruyor. Menajer Laros, sahalara ne zaman döneceğiyle ilgili bir tarih vermenin anlamının olmadığını ifade ederek. Bu durumun oyuncu üstünde ekstra baskı yaratacağını söyledi. Laros, bu sezon bitmeden sahalara döneceğinden umutlu olduğunu ifade etti.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.