Son Dakika Haber

Vardar – Fenerbahçe Maçından Sonra Ortalık Karıştı

Fenerbahçe’nin karşı karşıya geldiği Vardar Skopje maçından sonra olaylar çıktı. Güvenlik görevlileri ile Fenerbahçe yedek futbolcuları arasında tartışma yaşandı.

UEFA Avrupa Ligi play off ilk turu için Vardar Skopje deplasmanına giden Fenerbahçe sergilediği vasat futbol sonrasında 2-0 mağlup olmaktan kurtulamadı. Mücadelenin son dakikalarında gerilim üst seviyelere yükseldi. Makedon ekibinin oyuncularıyla Fenerbahçeli futbolcular arasında sıkça temas yaşanmaya başladı. Bu aşamada her iki takımdan birer oyuncu kırmızı kart gördü.

Karşılaşma Makedon ekibin 2-0’lık üstünlüğüyle sona erdi. Fenerbahçeli futbolcular soyunma odasında giderken güvenlik görevlileriyle yedek oyuncular arasında tartışma yaşandı. Bu anlarda Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in de kendini tutmakta bir hayli zorlandığı kaydedildi. Fenerbahçe’de alınan yenilgi sonrası moraller bir hayli bozuk.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.