Son Dakika Haber

Trabzonspor Yıldız Oyuncusu ile Arasındaki Buzları Eritti

Son olarak bir süredir takımdaki başarılı orta saha oyuncusu Onazi ile kriz yaşayan Karadeniz ekibi bu problemin üstesinden gelerek büyük bir yükten kurtuldu. Bir süre önce çıkan haberlerde 2016-2017 sezonuna başlamadan transfer edilen başarılı orta saha oyuncusunun alması gereken parasını bir türlü alamamasından ötürü takım ile ilişkisini keseceği söylenmişti. Ancak Bordo Mavili eki bu haberleri yalanlayarak şu şekilde bir açıklama yaptı. “Oyuncularımızdan Onazi’nin alacağı miktar söylendiği gibi büyük bir miktar olmayıp kulübümüz oyuncu ile görüşerek sorunları gidermiştir.” dedi. 24 yaşındaki oyuncunun bu sıkıntıdan dolayı ayrılmayacağını söyleyen yönetim sözlerinin devamında şu şekilde açıklamayı sürdürdü. “Böyle bir sıkıntıdan oyuncumuzun ayrılması mümkün değil. Zaten Onazi burada olmaktan mutlu ve burada oynamak istiyor.  Bu gelişmenin ardından yaz kampına da katılacak.” şeklinde bir açıklama da bulundular.

Trabzonspor Transfer Çalışmalarını Sürdürüyor

Gelecek sezon 50. Yılı olması nedeniyle şampiyonluk isteyen Trabzonspor Bongonda ve Kamil Ahmet Çörekçi ile kadrosunu güçlendirdi. Ersun Yanal takıma birkaç takviye daha yapılmasını istiyor. Karadeniz ekibi bu nedenle bazı isimleri transfer etmeye çalışıyor. Bu isimlerden bazıları Kucka, Medel ve Funes Mori olarak söylense de henüz Kucka dışındaki iddia olarak gözüküyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.