Son Dakika Haber

Trabzonspor Adeta Revire Döndü

Süper Lig 30. Hafta maçları kapsamında Trabzonspor sahasında Sivasspor’u ağırlayacak. Sivasspor maçının hazırlıklarına başlayan Trabzonspor’da birçok isim sakat.

Trabzonspor’un Mehmet Ali Yılmaz tesislerindeki antrenmanı teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde yapıldı. Antrenmana sakat olan Juraj Kucka, Abdülkadir Ömür, Onur Recep Kıvrak, Fabian Castillo ve gribal enfeksiyon geçiren Burak Yılmaz katılmadı. Batuhan Artarslan ve Ogenyi Onazi ise yan sahada takımdan ayrı bir şekilde antrenman yaptı.

Karadeniz fırtınası antrenmanda koşu ve pas çalışmasından sonra yarı sahada maç yaptı. Trabzonspor antrenmanını kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacisalihoğlu, futbol şube sorumlusu İbrahim Haluk Şahin, futbol komitesi başkan yardımcısı Faruk Kanca, idari işlerden sorumlu Lokman Sadıklar, genel sayman Emin Kahraman ile genel sekreter Ömer Sağıroğlu da takip etti.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.