Son Dakika Haber

Tolgay Arslan Transferinde Sıcak Dakikalar

Oldukça kötü bir sezon geçiren bordo mavili takım, önümüzdeki sezon Trabzonspor ve yönetim için çok önemli bir yıl olduğundan iddialı bir kadro kurmak için uğraşmaya şimdiden Ersun Yanal’ın istekleri doğrultusunda başladı. İlk olarak Lokomotiv Moskova’dan Serdar Taşçı ile neredeyse anlaşan Trabzonspor birde Osmanlıspor’dan Ndiaye ile de neredeyse anlaşmaya vardı. Bu isimlerin yanı sıra Spartak Moskova’dan Zoran Tosic ile anlaşmasında küçük pürüzler kalan Trabzonspor’da En son olarak Ersun Yanal Beşiktaşlı Tolgay Arslan’ı gözüne kestirdi. Bu transfer için 2 takımın kulüp başkanı bir görüşme gerçekleştirdi.

Ersun Yanal Tolgay’da Israrcı

Muharrem Usta başkanlığındaki yönetim Ersun Yanal‘ın istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarına devam ediyor. Daha önceki dönemlerde de birkaç kez talip oldukları Tolgay Arslan’ı tekrar istiyorlar. Tolgay bu tekliflere sıcak bakmıyor ve yüksek transfer ücretleri talep ediyor. Buna rağmen Ersun Yanal’ın Tolgay ısrarı devam ediyor. Son olarak Başkan Muharrem Usta Beşiktaş başkanı Fikret Orman ile ortak katıldıkları bir programda bu konuyu tekrar dillendirdi. Şimdilik Tolgay tekliflere sıcak bakmasa da ilerleyen günlerde neler olacak merak konusu…

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.