Son Dakika Haber

Survivor’a İlhan Mansız Damgası

Survivor 2017’nin kadrosunda yer alan eski futbolcu İlhan Mansız, yeni yayınlanan bölümde çıktığı tüm oyunları kazanarak adeta şov yaptı.

Tüm izleyicileri ekrana kitleyen programın yayınlanan bölümünde Ünlüler-Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda çıktığı 4 oyunun 4 ‘ünü de kazan İlhan Mansız rüzgarı esmeye devam ediyor.

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kırmaya devam eden Survivor 2017’nin 28 Ocak Cumartesi yayınlanan bölümünde Ünlüler takımının oyuncusu İlhan Mansız şov yaptı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda bayrak yarışına kalan oyunda 2 oyunu alan dokunumazlık hakkını elde etmeye hak kazanacaktı.

İlk oyunu alan Ünlüler, ikinci oyunda da Gönüllülerin oyunu almasıyla durumda eşitliği sağladı. Kazananın belirleneceği son oyunda takımlardaki en iyilerin yarışacağı isimler belirlenirken Ünlüler  takımının en iyilileri olan Serhat Akın, İlhan Mansız, Sema ve Pınar son oyunda yerini aldı. Sema ve Pınar çıktıkları karşılaşmalarda Gönüllüler takımına mağlup olurken, Serhat Akın ve ilhan Mansız karşılaşmalarını kazanarak durumu 2-2’ye getirdi. Ünlüler takımı adına durumu 2-2’ye getiren İlhan Mansız, Sema ile çıktığı oyunda 2’de 2 yaparak Ünlüler takımına dokunulmazlığı getiren isim oldu. Toplamda çıktığı 4 oyunun 4’ünü de kazanan İlhan Mansız, Ünlüler takımını sırtlayan isim oldu.

Programın sunucusu olan Acun Ilıcalı’nın da oyunlarda övgüyle bahsettiği İlhan Mansız’a dokunulmazlık sembolünü verdi. Oyunlar sonrasında açıklamalarda bulunan takımın kahramanı İlhan Mansız, inanarak ve dokunulmazlık ödülünü isteyerek oynadıklarını, tüm arkadaşlarının bunun bilince oynadığını belirterek ödül oyunlarında ekstra moyivasyon gösterdiklerini ifade etti. Dokunulmazlık oyunlarında gösterdikleri performansını oyunların geneline yaymaları gerektiğinin de altını çizdi.

“Survivor 2017” yarışmasına katılan yarışmacıların medya ajansları baz alınarak yapılan araştırmada da Ünlüler takımından İlhan Mansız’ın çıkan haberlerde açık ara önde olduğu ve bunun yanı sıra sosyal medyada da damga vurduğu belirtildi. Yılbaşından bu yana televizyon,yazılı basın ve internette toplam 972 kere haber konusu olan İlhan Mansız’ın yarışma boyunca göstereceği performansla “Survivor 2017” yarışmasına damga vuran isimler arasında olacağı öngörülüyor.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.