Son Dakika Haber

Süper Lig’de Sürpriz İstifa

Sivasspor maçında alınan yenilgi sonrası Osmanlıspor teknik direktörü Bülent Uygun görevinden istifa etti. Uygun istifası sonrası yaptığı açıklamada, “Herkesten özür dileyerek, takımdan ayrılıyorum” dedi.

Sivasspor maçında alınan yenilginin ardından geleceğe dair olumlu açıklamalarda bulunan Bülent Uygun, kısa bir süre sonra görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Uygun istifasına dair şu açıklamayı yaptı:

“Bazen bir şeyleri çok istersin, ancak olmaz!

Olmadığı zaman zorlamalı diye bir şey de yok! Sonuna kadar zorlayacaksın… Olmuyorsa vakti gelmemiştir ya da senin hakkın değildir… Olmuyorsa hakkında hayırlı olmadığı için olmuyordur. Küsmeden, isyan etmeden sabretmek gerekli. Çünkü hayattaki en güzel şeyler ve en değerli olanlar zor olanlardır…

Benim için de bu değerli camianın geleceği adına kendi celladına aşık birisi olarak ayrılma kararı aldım. Benim için en hayırlısı bu olacak düşüncesindeyim. Değerli başkanımdan ve büyük Somanlıspor camiasından özür dileyerek görevimden ayırlıyorum. Kulübümün menfaatini düşünerek 3 yıllık sözleşmem olmasına rağmen, takımın eski günlerine dönebilmesi için böyle bir karar aldım.

Kendi çıkarından daha çok kulübümüzün menfaatleri benim içi daha değerli. Bunu düşünerek bu kararımın camiamıza ve kendime hayırlı olmasını diliyorum. Sizler Allah C.C. emanet ediyorum. Saygılar.”

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.