Son Dakika Haber

Süper Lig Oyuncularının Biletleri Kesildi

Süper Lig’in büyük takımlarında, gelecek sezon için birçok isim hakkında biletler kesildi. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray’da bileti kesilen oyuncuların, son zamanlarda takımdan gönderilmesi haberleri de gündemdeydi. Peki büyük takımlardan kimlerle yollar ayrılacak?

Robin van Persie

Fenerbahçe, yaşça büyük olan ve buna rağmen yüksek maaş alan oyuncularını bu sezon takımdan gönderme kararı almıştı. Bu kervana Robin van Persie de katılıyor. Oyuncu, önümüzdeki sezonda takımda kalırsa, bu büyük bir sürpriz olur.

Sinan Gümüş İstenileni Veremedi

Sinan Gümüş, Galatasaray tarafından beklentileri karşılayamadı. Genç ve tecrübeli oyuncu, önümüzdeki sezon büyük ihtimalle gönderilecek. Satılması da son zamanlarda gündem oluşturmaya başlamıştı.

Emenike Kesin Gidiyor

Fenerbahçe yönetimi, Emenike’yi kesin olarak gönderecek. Oyuncunun menajeri, şimdiden takım arayışına girdi. Gelecek sezonda Emenike’yi takımda göremeyeceğiz.

Tolga Ciğerci

Tolga Ciğerci, beklenen performansı sağlayamadı. Bu nedenle yanlış transfer düşüncesi içerisinde olan yönetim, oyuncuyu gelecek sezonda göndermiş olacak.

Beşiktaş Hataları Affetmiyor

Beşiktaş’ta gelecek sezonda takımda yer almayacak diğer isim de Fabri oldu. Son zamanlarda kalede yaptığı hatalar nedeniyle oyuncu, gelecek sezonda gönderilecek.

Neustadter ve Stoch Yolcu

Fenerbahçe’de diğer isimler de hemen hemen belli oldu. Neustadter ve Stoch, yönetimin beklentilerini karşılayamadı. Buna rağmen yüksek maaş alan oyuncular, gelecek sezonda büyük ihtimalle gönderilecekler. Bu kervana Salih Uçan da katılıyor. Genç oyuncu, bu sezonda beklentileri karşılayamadı. Bu nedenle gelecek sezonda Fenerbahçe kadrosunda kalamayacak. Onun yerine daha genç ve daha yetenekli oyuncular aranacak.

Atınç Nukan Tekrar Düşünülmüyor

Atınç Nukan, gelecek sezonda Beşiktaş kadrosunda düşünülmüyor. Kiralık olarak forma giyen Atınç, Beşiktaş tarafından tekrardan kiralanmayacak. Bunun yerine daha farklı oyuncuların arayışı içine girildi.

De Jong Biraz Yaşlandı

Gelecek sezonda Galatasaray kadrosunda De Jong’u göremeyebiliriz. Galatasaray, oyuncuyu büyük umutlarla transfer etmişti fakat, beklentiler karşılanmadı. Aynı zamanda yaşı ileri olan oyuncu, gelecek sezonda kadroda kalamayacak gibi.

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.