Son Dakika Haber

Şov yeşil sahalarda olmaz!

Taraftarı nedeni ile birçok kez cezaya çarptırılan bordo mavili ekip Trabzonspor, yine cezalarla uğraşıyor. Karadeniz ekibinin kulüp başkanı Usta ‘’ Transfer döneminde tribünlerde dahil olmak üzere KAP-KAP diye alkış tuttuğumuz günlerin faturasını nasıl unutabiliriz. Dikenli ve zor yollar yürüyoruz. Bu yolda yürümek kolay değildir. Bazen insana işkence gibi gelir. Bu yüzden bu yolda yürürken bardağın boş tarafından bakmak isteyenler tabii ki olacaktır. Biz bunlara alışığız. Ama ya bardağın dolu tarafı ne olacak? Bazen Trabzonspor’un iyiliği için bardağın dolu tarafını da görmek zorundayız. Yaptıklarımızdan ders çıkarmayı bilmek zorundayız. Biz büyük bir camia değiliz. Biz büyük bir aileyiz.’’ Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Verimli Bir Transfer Dönemi

Bordo mavili ekipte sona eren transfer sezonunun raporu olarak, 2 forvet oyuncusu, 1 sol açık, 2 orta saha ve bir de stoperi renklerine bağlayarak oldukça verimli bir transfer sezonu geçirdi.

Ancak sağ tarafta ki eksiklik nedeni ile sağ bek ve sağ açığa da transfer planlarında bulunan Karadeniz ekibi, bu mevkiiler için herhangi başarılı bir transfer gerçekleştiremedi. Sosyal medya üzerinden taraftarın yoğun eleştirisine maruz kalan Trabzonspor yönetimi eleştirilere cevap olarak bir basın toplantısı düzenledi. Kameraların karşısına geçerek basın ekiplerinin sorularını yanıtlayan kulüp başkanı Muharrem Usta ‘’ Bundan önce olduğu gibi yapmayacağız. Bizden önce gelenlerin nasıl hesapsız harcamalar yaptığını görüyoruz. Her şeyin bir zamanı var elbet. Kabul ediyoruz. Bardağın boş bir tarafı var. Ancak biz bir aileyiz ve birbirimize destek olmamız gerekiyor. Trabzonspor için gerekirse bardağın dolu tarafını göreceğiz. Hesapsız yapılan harcamaların sonucunu yıllardır bu takıma gönül vermiş insanlar hafızalarından atamıyor. Trabzonspor’un çıkarları her kim olursa olsun herkesin egosundan çok daha yüksektir. Bu kıyaslanamaz bile. Takımın geleceğine ışık tutarak bizden sonra gelecek olan yeni nesillerin daha rahat hareket kabiliyetleri olması bizim için takımın geleceği adına çok önemlidir. Şimdi birlik olma zamanı. Her zaman söylediğim gibi biz büyük bir camia değiliz. Biz büyük bir aileyiz. Trabzonspor’lu olmak bunu gerektirir. Şimdi sizleri üzerimize düşeni yapmaya davet ediyorum.’’ Diyerek sözlerini tamamladı.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.